Parts Country

Parts Country Logo

Kas ir Parts Country?

Visu veidu rezerves daļas.
Parts Country ir jumta firmas zīme, ar ko tiek apzīmētas rezerves daļas, kas nepieciešamas visu vadošo marku un modeļu lauksaimniecības traktoru apkopei un remontam. Šīs rezerves daļas ir paredzētas visu mehānisko mezglu remontam un apkopei – motoru, tiltu, bremžu sistēmas, hidrauliskās sistēmas remontam un apkopei, kā arī ikdienas apkopes un kārtējās apkopes mezglu remontam, piemēram, beteriju un filtru remontam vai nomaiņai. Neviens cits avots nepiedāvā tik plašu lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu klāstu.

Nepārspējama pieredze.
"Kāpēc man vajadzētu izmantot John Deere pakalpojumus, lai iegādātos rezerves daļas savai tehnikai, kura nav zaļā krāsā?" Tāpēc, ka nevienam citam nav tik plašas pieredzes rezerves daļu jautājumos. John Deere rezerves daļu nodaļas darbiniekiem ir gadiem ilga pieredze lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu piegādē, un viņiem arī ir pieejamas pēdējās rezerves daļu datu bāzes. Jūs izmantosiet pasaulē visspēcīgākās un visstabilākās lauksaimniecības tehnikas izplatītāju organizācijas pakalpojumus.

Visu veidu traktori.
Jūs varat iegādāties Parts Country rezerves daļas gandrīz visu marku lauksaimniecības traktoriem. Neatkarīgi no tā, vai jūsu tehnika ir sarkanā, zilā, oranžā, zaļā, dzeltenā vai baltā krāsā, John Deere Parts Country var jums piedāvāt tās rezerves daļas! Pieejams tikai no izplatītājiem, kas ir Parts Country dalībnieki.

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv