• Piedzīvojiet nākotni

  Pilnīgi jaunie S Sērijas kombaini.

S sērija

Piedzīvojiet nākotni.

Jaunā S sērija. Ja vēlieties saņemt maksimālo ražīgumu, jums nepieciešami jaunās S sērijas kombaini.
Zem jaunās S sērijas kombainu pieglaudīgā stila, ikviena sastāvdaļa un katra sistēma ir veidota maksimālam darbības laikam un produktivitātei.

 • Jaunais Variable Stream tipa rotors - vismodernākā kulšanas tehnoloģija starp pārējiem kombainiem.
 • Premium kabīne ar lielisku ergonomiku;
 • Jaudīgi un veiktspēju palielinoši inteliģentie risinājumi

Jaunās S sērijas kombaini dod jums iespēju novākt ražu vēl efektīvāk un komfortablāk nekā līdz šim.

 •  

  Jaunais mainīgās plūsmas rotors

    Jauns Variable Stream rotors

   Jaunās konstrukcijas Variable Stream rotors ievērojami palielina darba ražīgumu un arī uzlabo salmu kvalitāti. Tā kā tas samazina rotora noslodzi un jaudu, tiek ekonomēta arī degviela..

 •  

  Premium kabīne

   Premium kabīne

   Jaunā Premium kabīne piedāvā vairāk vietas un augstāku komfortu kā līdz šim. Visas kulšanas vadības ierīces ir viegli atrodamas un pielietojamas, modernais infotainment papildaprīkojums ļauj ar vieglumu paveikt darbus garākajās dienās.

 •  

  Premium atlikumu vadība

    Premium pelavu un atlikumu vadība

   Izvēlieties salmu smalcināšanu vai izmešanu atrodoties komfortablā kabīnē, un tad viegli un efektīvi noklājiet materiālu platumā līdz 12 metriem!

Galvenās iezīmes

Jaunie S sērijas kombaini  ir pilni ar lieliskiem jauninājumiem, kas palielina jūsu veiktspēju un darba ražīgumu. Uzklikšķiniet uz zemāk norādīto iezīmi, lai uzzinātu vairāk!

PREMIUM KABĪNE

Premium kabīne

 Plašā, jaunā Premium kabīne palīdz operatoriem būt modriem, mierīgiem un produktīviem – neatkarīgi no darba ilguma un veicamo uzdevumu smaguma.

Ergonomiska vadība

Ergonomiska vadība
 Sagāžamu un izvelkamu stūri iespējams noregulēt dažu sekunžu laikā.  Visas vadības ierīces ir loģiski izvietotas, ergonomiskas un viegli saprotamas. “Vieglā pieskāriena” slēdži padara kombaina darbības regulēšanu vieglāku nekā līdz šim.

Gaisa amortizācijas sēdeklis Premium

Gaisa amortizācijas Premium sēdeklis
 Gaisa amortizācijas Premium sēdeklis ir regulējams četros virzienos lai derētu jums perfekti. Pareizu gurnu daļas atbalstu nodrošina atzveltnes regulēšanas iespējas. Šeit pat ir iespējams integrēts kāju atbalsts un apsildāms sēdeklis (papildaprīkojums).

Gaisa kondicionētājs

Gaisa kondicionētāja komforts
 JAUNAIS gaisa kondicionētājs palīdz operatoram saglabāt vēsu prātu pat tad, kad lietas sakarst.

Nepārspējama pārredzamība

Lieliska pārredzamība
 Ar aptumšotiem stikliem visapkārt kabīnei jums būs nodrošināts netraucēts skatiens uz kombaina priekšpusi un sāniem. Pateicoties lieliskajiem saules aizsargiem, apžilbināšana, nogurums un kļūdu rašanās ir samazināta uz minimumu.

Papildus ārējās video kameras

Papildus ārējā video kamera
  Papildus aprīkojuma ārējā video kamera var tikt novietota kombaina aizmugurē, graudu bunkurā vai uz izkraušanas transportiera – nodrošinot teicamu, Jūsu izvēlētā attēla redzamību kabīnes monitorā.

DISPLEJI UN VADĪBAS IERĪCES

Displeji un vadības ierīces

 Pateicoties CommandTouch vadības rokas atbalstam, CommandCenter roku atbalsta displejam un digitālam stūra statnes displejam, S-sērijas kombaini nodrošina vieglu visu kombaina funkciju vadību.

Galvenā vadības svira

Galvenā vadības svira
 Galvenā vadības svira perfekti pielāgojas Jūsu rokai un ļauj kontrolēt braukšanas ātrumu. Vadības rokturī atrodas slīpās kameras pacelšanas/nolaišanas, tītavu pacelšanas/nolaišanas un izbīdīšanas slēdži, avārijas stop slēdzis un papildus aprīkojums - pļaušanas augstuma un spiediena uz augsni vadība.

CommandArm vadības konsole

CommandArm vadības konsole
 CommandArm vadības konsole palīdz viegli un ērti palielināt darba produktivitāti. Vadības ierīces ir intuitīvi saprotamas un ātri aizsniedzamas. Visām biežāk izmantojamām kombaina vadības funkcijām šeit atrodas “karstie taustiņi”, kas nodrošina intuitīvu, vieglu kombaina regulēšanu. Iekļautās funkcijas:

 • Kulšanas pamata regulējumi
 • Transmisijas un HillMaster vadība
 • Gaisa kondicionētāja vadība
 • Radio vadība
 • Apgaismojuma vadība

Stūra statnes digitālais displejs

Digitālais stūra statnes displejs

 Šis skaidrais displejs nodrošina ātru pārskatu par visām svarīgākajām kombaina funkcijām, tādām kā braukšanas ātrums, motora ātrums, graudu zudumi un brīdinājumi. Visa šī informācija tiek pastāvīgi attēlota, lai izvairītos no neskaidrības vai vajadzības pāršķirstīt vairākas ekrāna izvēlnes.

Viens no papildinājumiem ir jaunais jaudas mērītājs, kas parāda procentuāli izmantoto jaudu. Šī informācija ir nepieciešama, lai nepārtraukti kombaina veiktspēja būtu maksimālā līmenī.

GreenStar 3 CommandCenter displejs

GreenStar 3 CommandCenter displejs
 Šis displejs ļauj viegli iegūt svarīgāko informāciju par kombainu un novācamajiem augiem, kā arī veikt svarīgākos kombaina regulējumus. Turklāt tas atbalsta AMS funkcijas, tādas kā AutoTrac. No viena ekrāna jūs variet ātri piekļūt:

 • Kombaina iestatījumiem
 • Attālinātai sietu regulēšanai
 • ACA (automātiskai kombaina regulēšanai)
 • Novākšanas monitoram
 • Harvest Smart (automātiskai augu masas padeves kontrolei)
 • AutoTrac funkcijai
 • AutoTrac RowSense funkcijai
 • Brīdinājuma signāliem
 • Kalibrēšanas “palīgam”
 • Tehnikas diagnostikas modulim
 • Saglabāto iestatījumu izmainīšanai

GreenStar 3 CommandCenter skārienjūtīgs displejs

GreenStar 3 CommandCenter skārienjūtīgais displejs
 Līdzīgi kā GreenStar 3 arī CommandCenter skārienjūtīgā ekrāna versija nodrošina video funkciju. Pievienojot video kameru ekrāns automātiski pārslēdzas lai parādītu, piemēram, skatu uz kombaina aizmuguri. Video funkcija ļauj Jums novērot arī riskantās tehnikas darba zonas bez papildus monitoru nepieciešamības.

600R HEDERI

600R hederi

John Deere 600R sērijas hederi nodrošina zemāku, ātrāku pļaušanu un tie ir viegli regulējami jūsu vajadzībām. Tie ir pieejami ar darba platumu no 4.3 līdz 10.7 metriem.

Nerūsējošs materiāls

Nerūsējoši
 Nerūsējošā tērauda plāksnes gliemežtransportiera priekšpusē garantē vienmērīgu augu plūsmu uz gliemežtransportieri gadu no gada, sezonu pēc sezonas.

Maksimāla pārredzamība

Maksimāla redzamība
 Mazā diametra tītavu caurule, atvērtie tītavu gali un nenoslēgtie stieņu turētājkronšteini nodrošina operatoram vislabāko izkapts un vālu atdalītāju pārredzamību.

Vienlaidus augu masas plūsma

Vienmērīga padeve
 Masīvais 660 mm diametra hedera gliemežtransportieris nodrošina ievērojamu augu masas plūsmu un tas ir regulējams 4 virzienos, lai augu masa plūstu vienmērīgi. Jūs iegūstiet daudz labākus augu plūsmas rādītājus smagos darba apstākļos.

Hedera pievienošana dažu sekunžu laikā

Ātra pievienošanās
 Visiem 600R sērijas hederiem tiek piedāvāts kompleksais elektro hidrauliskais savienotājs un hedera fiksācijas tapas. Nav nepieciešamas ikdienas apkopes.

Īsie un garie (salokāmi) vāla atdalītāji

 Salokāmi īsie un garie vālu šķīrēji
 Vienkārši pie hedera pielokāmie vālu šķīrēji ļauj tos nenoņemt pirms braukšanas pa lielceļiem. Nav nekādas vajadzības pārvadāt šo smago aprīkojumu vai meklēt vietu to uzglabāšanai.

SPECIĀLAIS HEDERA PAPILDAPRĪKOJUMS

Speciālais hedera papildaprīkojums

Speciālais hedera papildaprīkojums

Speciālais hedera papildaprīkojums

 Ar jebkuru augu kultūru, vienalga kādos apstākļos, variet būt droši, ka John Deere var piedāvāt kombainu, kurš būs piemērots.

600F

600 F
 Teicams rezultāts veldrē esošiem augiem:

 • HydraFlex hidrauliskā peldošā sistēma
 • Premium augsnes kopēšana
 • Ārkārtēja pļāvējaparāta fleksibilitāte pie visiem spiedieniem

615P

615 P
 Ideāli piemēroti dalītai novākšanai mitrā klimatā:

 • FieldGlide gaisa amortizācijas sistēma
 • Dubultsiksnas dizains maziem zudumiem
 • Augsta veiktspēja savācot augus no vāla

600 D

600 D
 Ideāli piemēroti kviešiem, miežiem un auzām:

 • Strādā ātri pat zemai labībai
 • Minimālais pļaušanas augstums 3.5 cm
 • Iespējama mitru augu kulšana no vāla vai ar daļējo novākšanas metodi

900 D

900 D
 Reāls risinājums kviešu un miežu novākšanai vidējos salmu ražas apstākļos:

 • Pārbaudīta veiktspēja pa budžeta cenu
 • Optimizēta augu plūsma ātrākai ražas novākšanai
 • Teicams ROI

PREMIUM FLOW HEDERI

Premium Flow hederi

 Palieliniet kombaina ražas novākšanas spēju bez speciālu hederu nomaiņas strādājot dažādās augu kultūrās. Nopļautais materiāls tiek aktīvi transportēts ar konstantu plūsmu no izkapts uz hedera gliemežtransportieri. Tas ievērojami palielina kombaina veiktspēju, pat veldrē esošai labībai.

Aprīkojums saulespuķu novākšanai

Aprīkojums saulespuķu novākšanai
 Saulespuķēm ir trausli stublāji, un bieži vien kurvīši nokrīt pirms tie iekļuvuši kombainā. Šis viegli izmantojamais aprīkojums, ar metāla lokšņu pārsegiem uz tītavām, novērš kurvīšu sabojāšanu.

Piekabes hederiem

Hedera ratiņi
 Pārvadājiet Jūsu hederus ar šiem spēcīgajiem “vario” ratiņiem, kuros iespējama arī ātra un vienkārša papildaprīkojuma pārvadāšana rapša novākšanai. Tie ir ražoti no stingras centrālās caurules rāmja un atbalsta riteņiem, kā arī ar pastiprinātu tiltu un riepām.

RapsProfi II

RapsProfi II
 Rapša sēklas novākšana var būt izaicinoša nodarbe: stublāji ir savīti un pākstis pārplīst, tiklīdz tām pieskaras izkapts. Šis pagarinājums samazina rapša zudumus pat par 30 kg no hektāra, tātad tas atmaksāsies īsā laika posmā. Viegli pievienojams un nav nepieciešami nekādi instrumenti.

600C KUKURŪZAS HEDERI

600C kukurūzas hederi

 Novākt augstas ražības augus ar cietiem stublājiem ir patiess izaicinājums. Tādēļ mēs ražojam mūsu 600C kukurūzas hederus drošībai un izturībai.

Saudzīga konstrukcija

Saudzīga konstrukcija
 Speciālā stublāju veltņu konstrukcija nodrošina optimālu materiāla transportēšanu. Stublāji tiek saudzīgāk novākti un pēc tam sasmalcināti ar StalkMaster smalcinātāju.

Vienmērīga augu plūsma

Vienmērīga augu masas padeve
 Speciālā konstrukcija novācamos augus maigi un vienmērīgi pārvieto, radot pamatu augstai izkulšanas veiktspējai.

Gatavs pārbraucienam dažās sekundēs

Gatavs pārbraucienam dažās sekundēs
 Šis ērti salokāmais mehānisms ļaus lieki netērēt sekundes starp veicamajiem darbiem. Izvēlieties kādu no 6-rindu vai 8-rindu salokāmām hedera versijām.

SLĪPĀ KAMERA

Slīpā kamera

 Vienalga, vai jūsu augi ir smagi vai zaļi, šī pastiprinātās konstrukcijas slīpā kamera S sērijas kombainiem pārvērš augu plūsmu līdzenā paklājā, kas perfekti nokļūst kuļaparātā.

Labāka redzamība

Labāka redzamība
 Garais slīpās kameras dizains ļauj operatoram pārraudzīt hederu visā platumā un tā pļaušanas augstumu bez saliekšanās uz priekšu. Tāpat ir iespējams redzēt rugāju augstumu aiz hedera.

Viegla regulēšana

Vieglas regulēšanas
 Priekšējā plāksne var tikt pārvietota uz priekšu un atpakaļ, lai pielāgotos dažāda izmēra riteņiem, novācamajiem augiem un kulšanas apstākļiem. Tas nodrošina optimālu augu plūsmas pāreju no hedera uz slīpo kameru.

Augstas jaudas slīpās kameras reversētājs

Lielas jaudas slīpās kameras reversētājs
 135 ZS reversētājs bez grūtībām tiks galā ar jebkādu nosprostojumu.

Vienas sviras multisavienojums

Vienas sviras multisavienojums
 Hedera pievienošana nekad nav bijusi tik viegla.

KULŠANA

Izkulšana

 Jaunā S-sērija sniegs Jums vislabāko no abām pusēm: pārbaudītu viena tapveida rotora izkulšanu, plus jauno augstas veiktspējas rotoru, kas speciāli konstruēts augstas ražības augiem.

Jauns Variable Stream rotors

Jauns Variable Stream rotors
  Lielāks, daudz smailāks priekšējais konuss ievērojami palielina ražīgumu un lielāku augu pārvietošanas platību. Konusa veida aizmugurējā augu izmešana uzlabo salmu kvalitāti. Sakarā ar rotora noslodzes un jaudas patēriņa samazināšanos tiek ekonomēta arī degviela.

 • Elementi/tapu pamatnes piemetinātas
 • Viena skrūve elementu vāku un tapu ieliktņiem
 • Jauns smailāks aizmugurējais konuss ar izkraušanas vijumiem
 • Augstas veiktspējas aizmugurējais izsviedējbīters

Izkulšana

 Augu masa plūst uz izkulšanas sekciju no padeves paātrinātāja. “Vītņotā rieva” uz kuļaparāta elementiem virza augu masu uz priekšu daudz laidenāk, ļaujot rotoram labāk izkult labību.

Izkulšana

 Pastiprinātās vijuma plāksnes dzen uz priekšu augu masu no izkulšanas sekcijas uz atdalīšanas zonu. Elipses formas šķērsgriezuma dizains izmanto “vilkt un atlaist” principu labākai veiktspējai augsta mitruma apstākļos.

Izkulšana

 Elektriski vadāmās augšējās izkliedes plāksnes ļauj optimizēt smalcinātāju labākajai salmu kvalitātei vai smalcināšanai no kabīnes. Neatkarīgi no tā, vai strādājiet ar ātri birstošu augu kultūru vai ļoti zaļos apstākļos, Jūs vienmēr strādāsiet ar kombaina maksimālo veiktspēju, pat regulāri mainīgos apstākļos.

Izkulšana

 Salmi tiek izmesti ar konusveida aizmugurējo augu izmešanas mehānismu. Garāks izkraušanas režģis zem bītera nosūta katru graudu uz bunkuru. Izmešanas korpusa lāpstiņas sadala materiālu vienmērīgākai padevei uz smalcinātāju.

S sērijas Tri-Stream augu masas plūsma

S sērijas Tri-Stream augu masas plūsma
 Moduļa priekšējā daļa ir sadalīta trīs augu masas padeves sekcijās. Rotora priekšpuse esošais padeves paātrinātājs sagatavo augu masas plūsmu un tiklīdz modulis sāk griezties - materiāls tiek padots no padeves paātrinātāja un ar trīs daļu plūsmas procesu visapkārt rotora diametram. Tas nodrošina laidenāku, daudz līdzenāku augu plūsmu, it īpaši augsta mitruma un zaļu augu apstākļos.

TĪRĪŠANA

Graudu iztīrīšana

Pilnīgi jaunie S sērijas attīrīšanas sieti ir ar ievērojamu ražīguma palielinājumu salīdzinājumā ar iepriekšējo sietu dizainu. Tas ir pateicoties sieta pagarinājumam un JAUNAJAI sieta virzitājplāksnei, kura novirza gaisa plūsmu no ventilatora. Jaunā konstrukcija nodrošina ar lielāku darba ražīgumu nekā mūsu pašreizējais S690 modelis, un tas būs standarta aprīkojumā visiem S sērijas kombainiem. Pagarinātā konstrukcija
  Jaunie attīrīšanas sieti ir aprīkoti ar liela izmēra viengabalainu pelavu sietu un par 19 % lielākiem attīrīšanas sietiem. Šis paplašinātais dizains ļauj daudz vieglāk iestatīt Jūsu kombainu augstai veiktspējai. Arī pelavu daudzums ir mazāk.

Aktīvā pelavu atgriešanas sistēma

Jauna aktīvā pelavu atgriešanas sistēmaSistēma
  Ja Jūs strādājiet ar jaudīgu kombainu un ar pilnu tā jaudu, obligāti izmantojiet mūsu aktīvo pelavu atgriešanas sistēmu. Kontrolējot pelavas, kuras līdz šim būtu nokļuvušas uz izkulšanu, tiek palielināta kopējā tehnikas veiktspēja.

 Tā izmanto mazāk agresīvus kuļaparāta iestatījumus kā tas ir jūsu kombainam, kā arī nodrošina augstas kvalitātes graudus uzmanīgi apejoties ar jūtīgiem augiem

.

GRAUDU IZKRAUŠANA

Graudu izkraušana

 Graudu izkraušana visticamāk ir pati saspīlētākā daļa no kopējās ražas novākšanas gaitas. Ar jaunās S-sērijas kombainiem Jūs izkrausiet bunkuru ātrāk un retāk nekā līdz šim.

Lielākās ietilpības graudu bunkurs

Lielākais kombainu graudu bunkurs
 Masīvais graudu bunkurs ar 14 100 litru tilpumu, hidrauliski salokāms, nodrošina jums kapacitāti kāda vajadzīga novācot augstas ražības augus.

Piepilda piekabes sekunžu laikā

Piepilda graudu piekabi sekunžu laikā
 Ar iespaidīgo izkraušanas ātrumu 135 l/s, tikai 105 sekundes vajadzīgas lai iztukšotu pilnu graudu bunkuru.

Salokāms izkraušanas transportieris

Salokāmais izkraušanas gliemežtransportieris
 Šī inteliģentā konstrukcija uzlabo manevrējamību un samazina kombaina gabarītus, ērtākai tā uzglabāšanai. Izkraušanas transportieri iespējams atlocīt ar spiedpogas palīdzību no kabīnes rokas atbalsta vadības paneļa.

Videokamera uz izkraušanas gliemežtransportiera

Papildus video kamera uz izkraušanas transportiera
 Redzēsiet augstākās piekabes no iekšpuses! Kamera, kas novietota uz transportiera, parāda kabīnē novietotajā displejā bunkura izkraušanas gaitu, kā arī kombaina aizmuguri.

PELAVU UN ATLIKUMU PREMIUM VADĪBA

Premium atlikumu vadība

Maksimālai fleksibilitātei un komfortam izvēlieties John Deere atlikumu Premium vadības sistēmu jūsu jaunajam S-sērijas kombainam. Tādā veidā jūs varēsiet viegli un efektīvi nomest salmus un izkliedēt pelavas, vai arī sasmalcināt salmus un izkliedēt visu materiālu viegli un efektīvi.

Sasmalcināšana vai izmešana

Sasmalcināt vai nomest
 Vēl labāk ir tas, ka Jūs variet pārslēgt smalcināšanu un izmešanu bez izkāpšanas no kabīnes un pat bez kombaina apstādināšanas. Tas viss tiek kontrolēts no CommandCenter vadības pults.

Modernā PowerCast iekārta

Modernā PowerCast iekārta
 Pat stipra vēja apstākļos šī iekārta nodrošina ar teicamu pelavu izkliedēšanu virs 12 metru platuma. Jūs variet noregulēt izkliedēšanas plāksnes braukšanas laikā, izmantojot jūsu kabīnes CommandCenter vadību.

Premium salmu smalcinātājs

Premium salmu smalcinātājs
 Šis augstās veiktspējas smalcinātājs aprīkots ar 100 rievotiem nažiem četrās rindās, kas kustas pret stacionāri novietotiem 57 pretgriezējiem un nodrošina nesamērojami labu salmu sasmalcināšanu.

Atsviedējbīters

Atsviedējbīters
 Ideāli izmantojams, ja vēlieties iegūt no pelavām tīrus salmus (piemēram, izmantošanai pakaišos). Salmi un pelavas tiek atdalītas kombaina aizmugurē; salmi var tikt noklāti vālā, kamēr pelavas caur smalcinātāju izkliedētas visā hedera platumā ar PowerCast vai modernizēto PowerCast sistēmu.

Iespējami vairāki papildaprīkojumi

Iespējami vairāki papildaprīkojumi
 Par citiem pelavu un atlikumu vadības papildus aprīkojuma veidiem sazinieties ar jūsu John Deere dīleri.

MOTORS

Motors

Jaunie S sērijas kombaini tiek darbināti ar labāko motoru, kādu mēs jebkad esam uzbūvējuši. 6-cilindru John Deere PowerTech PSX motoriem ar diviem turbokompresoriem. S670 modelim ir motors ar 9 l tilpumu un tas nodrošina 317 kW (431 ZS) lielu jaudu. Lielākajos modeļos tiek izmantoti 13l tilpuma un 460 kW (626 ZS) lielas jaudas motori.

Jauda kurai variet uzticēties

Jauda, kurai variet uzticēties
  Šīs iespaidīgās jaudas noslēpums ir meklējams divu turbīnu pielietošanā (viena fiksēta tilpuma un otra maināma tilpuma), kā arī augstspiediena common-rail degvielas iesmidzināšanas sistēmā. Augsta ražīguma tīrīšanas sistēma un gaisa-gaisa pēcdzesētājs uzlabo motora darbību. Šis ir izcilas jaudas motors, kas nekad jūs nepievils!

Vienkārša IIIB emisijas posma prasību izpilde

III B emisijas posma vienkāršā izpilde
  Jaunais PowerTech PSX motors ir tik progresīvs, ka tas atbilst IIIB emisijas posma prasībām. Jums ir vajadzīga vienīgi dīzeļdegviela - bez karbamīda (AdBlue) šķīduma.

John Deere papildus jauda

John Deere papildus jauda
  Ja kulšanas slodzes pieauguma dēļ krīt motora ātrums, tad tiek palielināta motora jauda. Šī slavenā John Deere papildus jauda padara daudz vieglāku labības kulšanu tuvu jaudas maksimālajai robežai, jo nav jābaidās no motora noslāpšanas. Papildus tam ir pieejama lielāka motora jauda graudu izkraušanas laikā, lai tiktu neiespaidota kombaina kulšanas darbība. Ekskluzīvi John Deere!

TRANSMISIJAS IESPĒJAS

Transmisijas iespējas

 Ar divu jaudīgu transmisiju izvēli ir viegli sakomplektēt S sērijas kombainu maksimālai veiktspējai jūsu paša augos un apstākļos.

ProDrive automātiskā transmisjia

ProDrive automātiskā transmisija
 Šī unikālā automātiskā pārnesumu pārslēgšanās sistēma nodrošina precīzu ātruma vadību pat paugurainos laukos un smagos kulšanas apstākļos.

Elektriski vadāma 3 pārnesumu transmisjia

Elektriski vadāmā trīs pārnesumu transmisija
 Mūsu jaunā trīs pārnesumu ar spiedpogu elektriski vadāmā transmisija viegli veic pārslēgšanos. Vienkārši apstājieties, izvēlieties vajadzīgo pārnesumu piespiežot vienu no trim spiedpogām uz vadības roktura un ļaujiet lai kombains izdara pārējo. Transmisija automātiski ieslēdz stāvbremzi, lai nodrošinātu vienlaidus pārslēgšanos.

HILLMASTER

HillMaster

 Pauguraini lauki ir smagi operatoriem un kad graudi noslīd uz attīrīšanas sietu vienu malu – tas iespaido arī veiktspējas samazināšanos. HillMaster uzreiz atrisina abas problēmas. Papildus tam, mūsu S690 pieejams ar HillMastr, nodrošina lielāko pilna rāmja līmeņošanos starp kombainiem kas pieejami tirgū.

Piepildiet graudu bunkuru līdz malām

Piepildiet graudu bunkuru līdz malām
 Tā kā graudu bunkurs atrodas nemainīgā līmenī, Jūs variet to pilnībā piepildīt un ietaupīt liekas apstāšanās reizes. Uzlabotais svara sadalījums no sāna uz sānu garantē lielāku saķeri un stabilitāti. Horizontālā līmenī esošā kabīne palīdz operatoram saglabāt možumu un būt fokusētam visas dienas garumā.

KĀPURĶĒDES

Kāpurķēdes

Lai sasniegtu maksimālo kulšanas efektivitāti un lai ilgāk atrastos uz lauka, izvēlieties kāpurķēdes jūsu jaunajam S sērijas kombainam. Papildus lieliskajai saķerei ar augsni un braukšanas komfortam, jūs iegūsiet arī paaugstinātu pārgājamību, ātrus pārbraucienus un palielinātu maksimālo slodzi uz tiltiem.

Neatkarīgi atbalstveltņi

Neatkarīgi atbalstveltņi
 Atbalstveltņi un tilta centrālais rāmis aprīkoti ar neatkarīgo amortizāciju, kas ļauj slodzi vienmērīgi sadalīt pa visu atbalsta laukumu. Slodzes triecieni tiek ievērojami samazināti.

Mobilitāte uz lauka un uz lielceļa

Mobilitāte uz lauka un pārbraucienos
 Kāpurķēžu piedziņa ļauj jums novākt labību pie jebkādiem augsnes apstākļiem. Kombaina pārvietošanās no viena lauka uz citu ir ātra un viegla pateicoties mazākam tehnikas platumam.

Braukšanas komforts

Braukšanas komforts
 Visi kāpurķēžu kombaini ir aprīkoti ar ProDrive sistēmu. John Deere kāpurķēžu un ProDrive sistēmas apvienojums nodrošina operatoru ar bezgalīgu darba ražīguma instrumentu. Kad braukšana kļūst smaga, ProDrive integrētais diferenciāla bloķētājs palīdzēs pārvarēt grūtās vietas, kamēr ieregulējamie ātruma diapazoni atvieglos precīzu kombaina vadību.

Smazinātas sezonas izmaksas

Samazinātas sezonas izmaksas
 Attaisnot kāpurķēžu izmaksas nekad nav bijis tik viegli. Ir samazināta vajadzība pēc dziļas augsnes apstrādes, kas sniedz Jums acīmredzamus finansu ietaupījumus. Kaut gan ievērojamākie ietaupījumi sākas tad, kad Jūs esiet spējīgi turpināt kulšanu, kamēr citi kombaini stāv lauka malā. Aprunājieties ar Jūsu John Deere pārstāvi jau šodien, lai iegūtu papildus informāciju un padomu par pareiza lēmuma pieņemšanu Jūsu vajadzībām.

JDLINK

JDLink

Šie modernie, interneta vides telemātikas risinājumi nodrošina tehnikas uzraugiem reālā laika atbildes uz aktuālākajiem jautājumiem.

 • Tehnikas izvietojums – kādu lauku apstrādā mana tehnika un kur precīzi tā pašlaik atrodas?
 • Maršruta izsekošana – kurā vietā un kuros laukos mana tehnika ir bijusi un ko tā ir novākusi līdz šim?
 • Geofencing – kā es varu aizsargāt tehniku pret nozagšanu vai tās neatļautu izmantošanu?
 • Apkopju plānošana – kad būs jāveic nākošā apkope un kā to vislabāk izplānot?
 • Degvielas patēriņš – cik daudz degvielas tiek patērēts dažādos darbos?
 • Tehnikas motostundas – cik daudz stundas mana tehnika ir strādājusi pie konkrētā klienta?
 • Kulšanas rādītāji – kā es varu novērot un optimizēt sava tehnikas parka produktivitāti?
 • Operatoru apmācība – vai maniem operatoriem ir nepieciešamas papildus instrukcijas?

JDLink Harvest Module

JDLink Harvest modulis
 Kombinējot tehnikas un ražas datus, JDLink Harvest Module nodrošina jums piekļuvi kombaina iestatījumiem, novākto augu ražībai, kulšanas produktivitātei un daudz kam vairāk tehnikas darba laikā. Jūs variet salīdzināt dažādas tehnikas vienības un iegūt detalizētas darba ražīguma atskaites. Vēl vairāk, JDLink Harvest Module atbalsta īsziņu saņemšanu uz mobilo telefonu, tātad jūs zināsiet reālajā laika periodā vai tehnika stāv un gaida graudu pārvadāšanas tehniku vai degvielu. Šī ir pirmā reālā laika vadības sistēma, kas paredzēta klientiem kas atrodas ne tikai pie rakstāmgalda, bet arī menedžeriem kas ir kustībā ražas novākšanas laikā un pārrauga kopējo saimniecības darbību.

Attālināts Service Advisor

Attālināts Service Advisor
 Ir vēl viena kopīga iezīme visiem JDLink aprīkojumiem - Attālināts Service Advisor. Ar jūsu piekrišanu dīlera servisa inženieri var attālināti piekļūt jūsu tehnikai no savas darba vietas. Tātad, ja jums ir kāda tehniska problēma, serviss var piekļūt kļūdu kodiem un detalizētai informācijai par jūsu tehniku. Ir iespējams attālināti veikt tehnikas programmatūras atjaunināšanu un diagnostiku, lai ierodoties pie jums uz lauka servisa personāls būtu labi informēts par iespējamajiem bojājuma iemesliem. Un ja jūs servisam atļausiet piekļuvi pie JDLink, serviss zinās arī tehnikas atrašanās vietu. Līdz ar to vairs nebūs laika šķērdēšana izskaidrojot tehnikas atrašanās vietu, vai sagaidot servisu mājās, lai pēc tam dotos uz lauku pie tehnikas, kur serviss ir vajadzīgs. Tas viss palīdz ilgāk tehniku uzturēt darba kārtībā un atļauj Jums pieņemt labi informētus lēmumus reālā laikā.

AUTOTRAC

AutoTrac

Ar mūsu automātisko, uz satelīta signāliem balstīto stūrēšanas sistēmu AutoTrac, katra sleja tiks nopļauta ar pilnu jūsu kombaina hedera platumu. Tas samazina apstrādātās platības pārklāšanos līdz pat 90% - strādājot naktīs un pēc ilgstošām darba stundām. Tā kā kombains pats veic stūrēšanu, operators ir mazāk noslogots un var pievērsties darba kvalitātes uzlabošanai.

AutoTrac RowSense kukurūzai

AutoTrac RowSense kukurūzai
 Šis modulis sniedz Jums tādu pašu produktivitāti arī kukurūzas novākšanā. Speciāli sensori novietoti uz hedera un nodrošina reālā laika informāciju par augu rindu atrašanās vietu (RowSense). Ja šī datu plūsma īslaicīgi pārtrūkst, AutoTrac automātiski aizpilda šo iztrūkumu izmantojot GPS signālus. Abas šīs sistēmas kopā nodrošina maksimālu darbību un nepārspējamu ražas novākšanas precizitāti.

 

S-Sērija

 VAIRĀK S sērijas video
Skatīties Video

* Maksimālā motora jauda

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv