• Piedzīvojiet nākotni.

  Jaunie T-Sērijas kombaini.

T Sērija

 Piedzīvojiet nākotni

 Meklējiet maksimālās jaudas kratītāju tehnoloģijas kombainu? T sērijas kombainiem ir sekojošais: vienmērīga, tieša labības plūsma, kas saudzē graudus un salmus. Lielākā aktīvās izkulšanas platība. Plašā kabīne nosaka jaunu standarta līmeni komfortam un ērtībām.

 • Premium kabīne ar lielisku ergonomiku
 • Augsta ražīguma modernu kratītāju tehnoloģija
 • Jaudīgi un veiktspēju palielinoši inteliģentie risinājumi
 • III B posma emisijas prasības bez papildus šķīdumu izmantošanas

 Jaunais T sērijas kombains - uz pasaules lielākais kombains ar salmu kratītājiem.

 •  

  Izkulšanas modulis

   Izkulšanas modulis

   Jaunā T sērija nodrošina ar nesamērojami augstu darba ražīgumu bez kompromisiem graudu vai salmu kvalitātei. Mūsu unikālā tapveida kuļstieņu tehnoloģija nodrošina nemainīgu augu masas plūsmu un virzību. Ar lielāko aktīvās kulšanas laukumu starp kratītāju kombainiem, pat 5-kratītāju modelis var nostāties līdzās lielam vairumam citu tradicionālo 6-kratītāju kombainiem.

 •  

  Premium kabīne

   Premium kabīne

   Jaunā Premium kabīne piedāvā vairāk vietas un augstāku komfortu kā līdz šim. Visas kulšanas vadības ierīces ir viegli atrodamas un pielietojamas, modernais infotainment papildaprīkojums ļauj ar vieglumu paveikt darbus garākajās dienās.

 •  

  JDLink telemātika

   JDLink telemātika

   Mūsu modernie, interneta vides telemātikas risinājumi nodrošina tehnikas uzraugiem reālā laika atbildes uz aktuālākajiem jautājumiem.

Galvenās iezīmes

Jaunie T sērijas kombaini  ir pilni ar lieliskiem jauninājumiem, kas palielina jūsu veiktspēju un darba ražīgumu. Uzklikšķiniet uz zemāk norādīto pazīmi, lai uzzinātu vairāk!

PREMIUM KABĪNE

Premium kabīne

 Plašā, jaunā Premium kabīne palīdz operatoriem būt modriem, mierīgiem un produktīviem – neatkarīgi no darba ilguma un veicamo uzdevumu smaguma.

Ergonomiska vadības iekārta

Ergonomiska vadība
 Sagāžamu un izvelkamu stūri iespējams noregulēt dažu sekunžu laikā.  Visas vadības ierīces ir loģiski izvietotas, ergonomiskas un viegli saprotamas. “Vieglā pieskāriena” slēdži padara kombaina darbības regulēšanu vieglāku nekā līdz šim.

Gaisa amortizācijas Premium sēdeklis

Gaisa amortizācijas Premium sēdeklis
 Gaisa amortizācijas Premium sēdeklis ir regulējams četros virzienos lai derētu jums perfekti. Pareizu gurnu daļas atbalstu nodrošina atzveltnes regulēšanas iespējas. Šeit pat ir iespējams integrēts kāju atbalsts un apsildāms sēdeklis (papildaprīkojums).

Gaisa kondicionētāja komforts

Gaisa kondicionētāja komforts
 JAUNAIS gaisa kondicionētājs palīdz operatoram saglabāt vēsu prātu pat tad, kad lietas sakarst.

Nepārspējama pārredzamība

Lieliska pārredzamība
 Ar aptumšotiem stikliem visapkārt kabīnei jums būs nodrošināts netraucēts skatiens uz kombaina priekšpusi un sāniem. Pateicoties lieliskajiem saules aizsargiem, apžilbināšana, nogurums un kļūdu rašanās ir samazināta uz minimumu.

Papildus ārējās videokameras

Papildus ārējā video kamera
 Papildus aprīkojuma ārējā video kamera var tikt novietota kombaina aizmugurē, graudu bunkurā vai uz izkraušanas transportiera – nodrošinot teicamu, Jūsu izvēlētā attēla redzamību kabīnes monitorā.

DISPLEJI UN VADĪBAS IERĪCES

Displeji un vadības ierīces

 Pateicoties CommandTouch vadības rokas atbalstam, CommandCenter roku atbalsta displejam un digitālam stūra statnes displejam, S-Sērijas kombaini nodrošina vieglu visu kombaina funkciju vadību.

Galvenā vadības svira

Galvenā vadības svira
 Galvenā vadības svira perfekti pielāgojas Jūsu rokai un ļauj kontrolēt braukšanas ātrumu. Vadības rokturī atrodas slīpās kameras pacelšanas/nolaišanas, tītavu pacelšanas/nolaišanas un izbīdīšanas slēdži, avārijas stop slēdzis un papildus aprīkojums - pļaušanas augstuma un spiediena uz augsni vadība.

CommandArm vadības konsole

CommandArm vadības konsole
 CommandArm vadības konsole palīdz viegli un ērti palielināt darba produktivitāti. Vadības ierīces ir intuitīvi saprotamas un ātri aizsniedzamas. Visām biežāk izmantojamām kombaina vadības funkcijām šeit atrodas “karstie taustiņi”, kas nodrošina intuitīvu, vieglu kombaina regulēšanu. Iekļautās funkcijas:

 • Kulšanas pamata regulējumi
 • Transmisijas un HillMaster vadība
 • Gaisa kondicionētāja vadība
 • Radio vadību
 • Apgaismojuma vadība

Digitālais stūra statnes displejs

Digitālais stūra statnes displejs
 Šis skaidrais displejs nodrošina ātru pārskatu par visām svarīgākajām kombaina funkcijām, tādām kā braukšanas ātrums, motora ātrums, graudu zudumi un brīdinājumi. Visa šī informācija tiek pastāvīgi attēlota, lai izvairītos no neskaidrības vai vajadzības pāršķirstīt vairākas ekrāna izvēlnes.
Viens no papildinājumiem ir jaunais jaudas mērītājs, kas parāda procentuāli izmantoto jaudu. Šī informācija ir nepieciešama, lai nepārtraukti kombaina veiktspēja būtu maksimālā līmenī.

GreenStar 3 CommandCenter displejs

GreenStar 3 CommandCenter displejs
 Šis displejs ļauj viegli iegūt svarīgāko informāciju par kombainu un novācamajiem augiem, kā arī veikt svarīgākos kombaina regulējumus. Turklāt tas atbalsta tādas AMS funkcijas, kā AutoTrac. No viena ekrāna jūs variet ātri piekļūt:

 • Kombaina iestatījumiem
 • Attālinātai sietu regulēšanai
 • ACA (automātiskai kombaina regulēšanai)
 • Novākšanas monitoram
 • Harvest Smart (automātiskai augu masas padeves kontrolei)
 • AutoTrac funkcijai
 • AutoTrac RowSense funkcijai
 • Brīdinājuma signāliem
 • Kalibrēšanas “palīgam”
 • Tehnikas diagnostikas modulim
 • Saglabāto iestatījumu izmainīšanai

GreenStar 3 CommandCenter skārienjūtīgais displejs

GreenStar 3 CommandCenter displejs
 Līdzīgi kā GreenStar 3 arī CommandCenter skārienjūtīgā ekrāna versija nodrošina video funkciju. Pievienojot video kameru ekrāns automātiski pārslēdzas lai parādītu, piemēram, skatu uz kombaina aizmuguri. Video funkcija ļauj Jums novērot arī riskantās tehnikas darba zonas bez papildus monitoru nepieciešamības.

GreenStar 2630 displejs

GreenStar 2630 displejs
 GreenStar 2630 displejs nodrošina modernu veiktspēju un nesalīdzināmi vieglu izmantošanu. Šis ir pilnīgi jauns monitors ar 26 cm lielu krāsainu, skārienjūtīgu ekrānu. Tas var strādāt ar visiem Jums nepieciešamajiem i-Risinājumiem, lai padarītu Jūsu darbu vēl produktīvāku, piemēram, ar dokumentēšanas sistēmu. Var arī pieminēt USB portu datu pārnešanai un video funkcijas iespējamību.

600R HEDERI

600R hederi

 John Deere 600R sērijas hederi nodrošina zemāku, ātrāku pļaušanu un tie ir viegli regulējami jūsu vajadzībām. Tie ir pieejami ar darba platumu no 4.3 līdz 10.7 metriem.

Nerūsējošs materiāls

Nerūsējoši
 Nerūsējošā tērauda plāksnes gliemežtransportiera priekšpusē garantē vienmērīgu augu plūsmu uz gliemežtransportieri gadu no gada, sezonu pēc sezonas.

Maksimāla pārredzamība

Maksimāla redzamība
 Mazā diametra tītavu caurule, atvērtie tītavu gali un nenoslēgtie stieņu turētājkronšteini nodrošina operatoram vislabāko izkapts un vālu atdalītāju pārredzamību.

Vienlaidus augu masas plūsma

Vienmērīga padeve
 Masīvais 660 mm diametra hedera gliemežtransportieris nodrošina ievērojamu augu masas plūsmu un tas ir regulējams 4 virzienos, lai augu masa plūstu vienmērīgi. Jūs iegūstiet daudz labākus augu plūsmas rādītājus smagos darba apstākļos.

Ātra pievienošana

Ātra pievienošana
 Visiem 600R sērijas hederiem tiek piedāvāts kompleksais elektro hidrauliskais savienotājs un hedera fiksācijas tapas. Nav nepieciešamas ikdienas apkopes.

Salokāmi īsie un garie vālu šķīrēji

Salokāmi īsie un garie vālu šķīrēji
 Vienkārši pie hedera pielokāmie vālu šķīrēji ļauj tos nenoņemt pirms braukšanas pa lielceļiem. Nav nekādas vajadzības pārvadāt šo smago aprīkojumu vai meklēt vietu to uzglabāšanai.

SPECIĀLAIS HEDERA PAPILDAPRĪKOJUMS

Speciālais hedera papildaprīkojums

Speciālais hedera papildaprīkojums

Speciālais hedera papildaprīkojums

 Ar jebkuru augu kultūru, vienalga kādos apstākļos, variet būt droši, ka John Deere var piedāvāt kombainu, kurš būs piemērots.

600F

600 F
 Teicams rezultāts veldrē esošiem augiem:

 • HydraFlex hidrauliskā peldošā sistēma
 • Premium augsnes kopēšana
 • Ārkārtēja pļāvējaparāta fleksibilitāte pie visiem spiedieniem

615P

615 P
 Ideāli piemēroti dalītai novākšanai mitrā klimatā:

 • FieldGlide gaisa amortizācijas sistēma
 • Dubultsiksnas dizains maziem zudumiem
 • Augsta veiktspēja savācot augus no vāla

600 D

600 D
 Ideāli piemēroti kviešiem, miežiem un auzām:

 • Strādā ātri pat zemai labībai
 • Minimālais pļaušanas augstums 3.5 cm
 • Iespējama mitru augu kulšana no vāla vai ar daļējo novākšanas metodi

900 D

900 D
 Reāls risinājums kviešu un miežu novākšanai vidējos salmu ražas apstākļos:

 • Pārbaudīta veiktspēja pa budžeta cenu
 • Optimizēta augu plūsma ātrākai ražas novākšanai
 • Teicams ROI

PREMIUM FLOW HEDERI

Premium Flow hederi

 Palieliniet kombaina ražas novākšanas spēju bez speciālu hederu nomaiņas strādājot dažādās augu kultūrās. Nopļautais materiāls tiek aktīvi transportēts ar konstantu plūsmu no izkapts uz hedera gliemežtransportieri. Tas ievērojami palielina kombaina veiktspēju, pat veldrē esošai labībai.

Aprīkojums saulespuķēm

Aprīkojums saulespuķu novākšanai
 Saulespuķēm ir trausli stublāji, un bieži vien kurvīši nokrīt pirms tie iekļuvuši kombainā. Šis viegli izmantojamais aprīkojums, ar metāla lokšņu pārsegiem uz tītavām, novērš kurvīšu sabojāšanu.

Hedera ratiņi

Hederu ratiņi
 Pārvadājiet Jūsu hederus ar šiem spēcīgajiem “vario” ratiņiem, kuros iespējama arī ātra un vienkārša papildaprīkojuma pārvadāšana rapša novākšanai. Tie ir ražoti no stingras centrālās caurules rāmja un atbalsta riteņiem, kā arī ar pastiprinātu tiltu un riepām.

RapsProfi II

RapsProfi II
 Rapša sēklas novākšana var būt izaicinoša nodarbe: stublāji ir savīti un pākstis pārplīst, tiklīdz tām pieskaras izkapts. Šis pagarinājums samazina rapša zudumus pat par 30 kg no hektāra, tātad tas atmaksāsies īsā laika posmā. Viegli pievienojams un nav nepieciešami nekādi instrumenti.

600C KUKURŪZAS HEDERI

600C heders kukurūzai

 Novākt augstas ražības augus ar cietiem stublājiem ir patiess izaicinājums. Tādēļ mēs ražojam mūsu 600C kukurūzas hederus drošībai un izturībai.

Saudzīga konstrukcija

Saudzīga konstrukcija
 Speciālā stublāju veltņu konstrukcija nodrošina optimālu materiāla transportēšanu. Stublāji tiek saudzīgāk novākti un pēc tam sasmalcināti ar StalkMaster smalcinātāju.

Vienmērīga augu masas padeve

Vienmērīga augu masas padeve
 Speciālā konstrukcija novācamos augus maigi un vienmērīgi pārvieto, radot pamatu augstai izkulšanas veiktspējai.

Gatavs pārbraucienam dažās sekundēs

Gatavs pārbraucienam dažās sekundēs
 Šis ērti salokāmais mehānisms ļaus lieki netērēt sekundes starp veicamajiem darbiem. Izvēlieties kādu no 6-rindu vai 8-rindu salokāmām hedera versijām.

SLĪPĀ KAMERA

Slīpā kamera

 Vienalga, vai jūsu augi ir smagi vai zaļi, šī pastiprinātās konstrukcijas slīpā kamera T sērijas kombainiem pārvērš augu plūsmu līdzenā paklājā, kas perfekti nokļūst kuļaparātā.

Labāka pārredzamība

Labāka redzamība
 Garais slīpās kameras dizains ļauj operatoram pārraudzīt hederu visā platumā un tā pļaušanas augstumu bez saliekšanās uz priekšu. Tāpat ir iespējams redzēt rugāju augstumu aiz hedera.

Viegla regulēšana

Vieglas regulēšanas
 Priekšējā plāksne var tikt pārvietota uz priekšu un atpakaļ, lai pielāgotos dažāda izmēra riteņiem, novācamajiem augiem un kulšanas apstākļiem. Tas nodrošina optimālu augu plūsmas pāreju no hedera uz slīpo kameru.

Vienas sviras multisavienojums

Vienas sviras multisavienojums
 Hedera pievienošana nekad nav bijusi tik viegla.

KULŠANA

Kulšana

 Moderna kratītāju tehnoloģija apvienojumā ar milzīgu aktīvās izkulšanas laukumu nodrošina ievērojamus rezultātus dažādu augu novākšanā. Graudu un salmu kvalitāte nevar būt labāka par šī kombaina sniegumu!

Salmu un graudu visaugstākā kvalitāte

 Salmu un graudu visaugstākā kvalitāte
 Moderna kratītāju tehnoloģija apvienojumā ar milzīgu aktīvās izkulšanas laukumu nodrošina ievērojamus rezultātus dažādu augu novākšanā. Graudu un salmu kvalitāte nevar būt labāka par šī kombaina sniegumu!

Uz pasaules lielākais kombains ar salmu kratītājiem

Uz pasaules lielākais kombains ar salmu kratītājiem
 Jaunajam T sērijas kombainam ir lielākais aktīvās kulšanas laukums. Tas ir tik liels, ka pat 5 kratītāju modelis var droši stāties blakām parastām 6 kratītāju sistēmas kombainiem.

 • 2.80 m² aktīvais kulšanas laukums T sērijas 5-kratītāju kombainiem
 • 3.36 m² aktīvais kulšanas laukums T sērijas 6-kratītāju kombainiem

Kulšana

Kulšana
 Augi nokļūst liela izmēra kuļtrumulī ar plašu kulšanas zonas leņķi. Pēc uzmanīgas sākotnējās izkulšanas augu masa tiek tālāk virzīta bez straujām izmaiņām plūsmas kustības virzienā. Tas mazina salmu vai graudu iespējas tikt saspiestiem vai bojātiem.

Atsviedējbīters

Atsviedējbīters
 Šī ir galvenā atšķirība starp John Deere un konkurentu sistēmām. Augu masa tiek virzīta uz tapveida atdalītāju bez straujām augu plūsmas virziena izmaiņām. Tā kā augu plūsma nokļūst no augšpuses, var tikt izmantota visa atdalītāja pilnā platība.

Tapu atdalītājs

Tapu atdalītājs
 Tapas nepārtraukti izķemmē augu plūsmu lai atbrīvotu esošos graudus, kuri tālāk nokļūst attīrīšanas sistēmā. Tas samazina dārgos zudumus un nodrošina saudzīgu apiešanos ar salmiem.

Aizmugurējais atsviedējbīteris

Aizmugurējais atsviedējbīteris
 Šis otrais cilindrs ar 400 mm diametru vienmērīgi pārvieto augus no tapveida atdalītāja uz kratītājiem. Regulējamais papildus kuļkurvis nodrošina īpašu lielu aktīvās izkulšanas laukumu.

Kratītāji

Kratītāji
 Augi plūst pāri septiņu pakāpienu kratītājiem, kuri atdala palikušos graudus no salmiem.

TĪRĪŠANA

Tīrīšana

 Mūsu Quadra-Flo tīrīšanas sistēma ir ideāli piemērota augstas ražības augiem. Šī attīrīšanas sistēma nodrošina visaugstāko graudu kvalitāti un var tikt galā ar lieliem novācamo augu apjomiem.

Noregulē un aizmirsti

Noregulē un aizmirsti
 Ideāli piemērots augstas ražības augiem, QuadraFlo ļauj Jums bunkurā iegūt tīrus graudus jebkādos apstākļos ar minimālu regulējuma veikšanu. Tas ir ar tik efektīvu darbību, ka no rīta variet sietus noregulēt un par tiem aizmirst.

Pastiprinātie gliemežtransportieri

Pastiprinātie gliemežtransportieri
 Spēcīgie gliemežtransportieri viegli pārvieto lielus graudu apjomus, nodrošinot vienmērīgu graudu sietu noslodzi lai panāktu efektīvāku attīrīšanu. Dziļās gliemežtransportieru teknes garantē vienmērīgu materiāla sadalījumu attīrīšanas sistēmā ar mazākiem sablīvējumiem pat strādājot slīpumā.

Četri ventilatori

Četri ventilatori
 Četri Dual-Flo attīrīšanas ventilatori izveido spēcīgu, nepārtrauktu gaisa plūsmu divos virzienos lai atdalītu pelavas. Lielā gaisa spiediena atšķirības dēļ netīrumi tiek aizpūsti, vienlaikus ļaujot graudiem nokrist uz attīrītāja sietiem.

Izturīgs priekštīrītājs

Izturīgs priekštīrītājs
 Priekštīrītājs aizpūš prom 25% no kopējā pelavu apjoma, atdalot aptuveni 1/3 no visa graudu daudzuma un samazina augu masas nokļūšanu uz attīrītāja sietiem.

Vienkāršāka graudu atdalīšana

Vienkāršāka graudu atdalīšana
 Pelavu un tīro graudu sieti viegli tiek galā ar atdalītajiem graudiem. Papildus aprīkojuma elektriskā sietu regulēšana atvieglo kulšanas procesu.

GRAUDU IZKRAUŠANA

Graudu izkraušana

 Mūsu graudu bunkurs ar ietilpību 11 000 litri ir perfekti pielāgots T-Sērijas kombainu bezkompromisa veiktspējai. Elektriski vadāmi bunkura pārsegi plaši atveras, lai iegūtu maksimālu ietilpību un garais izkraušanas gliemežtransportieris aprīkots ar kardāna pārvadu, kas atvieglo manevrēšanu un glabāšanas iespējas.

Integrēts video

Integrēts video
 Integrētā video funkcija GreenStar 3 displejā ļauj perfekti pārskatīt kombaina aizmuguri, graudu bunkuru vai izkraušanas transportieri – nodrošinot teicamu, attēlu, ja kamera ir uzstādīta.

PELAVU, ATLIKUMU VADĪBA

Atlikumu vadība

 Ja Jūs plānojiet smalcināt un izkliedēt salmus, mūsu Premium atlikumu vadības sistēma ir pareizā izvēle. Pateicoties īpaši smalkai sasmalcināšanas sistēmai, tā sasmalcina un vienmērīgi izkliedē atlikumus aiz kombaina – pat maksimāli platā joslā. Tas padara šo tehniku perfekti piemērotu augsnes bezaršanas un minimālās apstrādes tehnoloģijas saimniecībās.

Salmu smalcinātājs

Ieradumu veiktspēja
 Ar mūsu Premium atlikumu vadības sistēmu Jūs redzēsiet līdz 108 zāģveida asmeņu smalcinātājnažus ar atbilstošu skaitu pretgriezējiem. Kopā tie agresīvi sasmalcina un vienmērīgi izkliedē Jūsu salmus un pelavas visā hedera platumā. Ātri un viegli regulējami ar diviem darba ātrumiem kukurūzai un mazākiem graudiem, lai kombainu pielāgotu Jūsu kulšanas apstākļiem.

Divi izkliedēšanas režīmi

Divi izkliedēšanas režīmi
 Ar Premium atlikumu vadības sistēmu Jūs variet izkliedēt pelavas, kā arī salmus visu vienā plūsmā caur salmu smalcinātājam. Pelavas tiek iepūstas sasmalcinātajos salmos un vienmērīgi noklātas. Uz lauka vairs neveidojas sabiezējumi – paliek tikai līdzens, vienmērīgs atlikumu klājums. Viens ieguvums ir tāds, ka ja sānvējš vai slīpums traucē izkliedēšanu, Jūs variet izkliedēt pelavas uz jebkuru pusi ar salmu smalcinātāja palīdzību.

Teicami salmi

Teicami salmi
 Vienalga vai Jūs salmus presēsiet pakaišiem vai izmantosiet tos lopbarībai, nekas nebūs labāks par šiem. Jūs iegūstiet ideāli garus salmus, labāko vienveidību un lielāku svaru vienā rulonā. Ar mūsu jauno T sērijas kombainu, Jūs redzēsiet augstāku salmu kvalitāti nekā līdz šim, šādas jaudas kombainiem.

MOTORS

Motors

 Jaunie T sērijas kombaini tiek darbināti ar labāko motoru, kādu mēs jebkad esam uzbūvējuši. 6-cilindru John Deere PowerTech PSX motoriem ar diviem turbokompresoriem. T550 modelim ir motors ar 6.8 l tilpumu un tas nodrošina 224 kW (305 ZS)* lielu jaudu. Lielākajos modeļos tiek izmantoti 9 l tilpuma un 317 kW (431 ZS) lielas jaudas motori*.

Jauda, kurai variet uzticēties

Jauda, kurai variet uzticēties
 Šīs iespaidīgās jaudas noslēpums ir meklējams divu turbīnu pielietošanā (viena fiksēta tilpuma un otra maināma tilpuma), kā arī augstspiediena common-rail degvielas iesmidzināšanas sistēmā. Augsta ražīguma tīrīšanas sistēma un gaisa-gaisa pēcdzesētājs uzlabo motora darbību. Šis ir izcilas jaudas motors, kas nekad Jūs nepievils!

Vienkārša IIIB emisijas posma prasību izpilde

III B emisijas posma vienkāršā izpilde
 Jaunais PowerTech PSX motors ir tik progresīvs, ka tas atbilst IIIB emisijas posma prasībām. Jums ir vajadzīga vienīgi dīzeļdegviela - bez karbamīda (AdBlue) šķīduma.

John Deere papildus jauda

John Deere papildus jauda
 Ja kulšanas slodzes pieauguma dēļ krīt motora ātrums, tad tiek palielināta motora jauda. Šī slavenā John Deere papildus jauda padara daudz vieglāku labības kulšanu tuvu jaudas maksimālajai robežai, jo nav jābaidās no motora noslāpšanas. Papildus tam ir pieejama lielāka motora jauda graudu izkraušanas laikā, lai tiktu neiespaidota kombaina kulšanas darbību. Ekskluzīvi John Deere!

TRANSMISIJAS IESPĒJAS

Transmisijas iespējas

 Ar divu jaudīgu transmisiju izvēli ir viegli sakomplektēt T sērijas kombainu maksimālai veiktspējai jūsu paša augos un apstākļos.

ProDrive automātiskā transmisija

ProDrive automātiskā  transmisija
 Šī unikālā automātiskā pārnesumu pārslēgšanās sistēma nodrošina precīzu ātruma vadību pat paugurainos laukos un smagos kulšanas apstākļos.

Trīs pārnesumu Spiedpogu transmisija

Trīs pārnesumu - spiedpogu transmisija
 Mūsu jaunā trīs pārnesumu Spiedpogu elektroniski vadāmā transmisija viegli veic pārslēgšanos. Vienkārši apstājieties, izvēlieties vajadzīgo pārnesumu piespiežot vienu no trim spiedpogām uz vadības roktura un ļaujiet lai kombains izdara pārējo. Mūsu Spiedpogu elektroniski vadāmā transmisija automātiski ieslēdz stāvbremzi, lai nodrošinātu vienlaidus pārslēgšanos.

HILLMASTER

HillMaster

 Pauguraini lauki ir smagi operatoriem un kad graudi noslīd uz attīrīšanas sietu vienu malu – tas iespaido arī veiktspējas samazināšanos. HillMaster uzreiz atrisina abas problēmas.

Līdzenā lauka veiktspēja

Līdzenā lauka veiktspēja strādājot arī slīpumā līdz pat 22%
 HillMaster strādā ar mūsu SlopeMaster sistēmu, lai nolīdzinātu nogāzes ar slīpumu 22%.  SlopeMaster palīdz, ja kombains strādā slīpumā līdz 7 %; HillMaster kompensē papildus nākošos 15 %, braukšanas laikā automātiski sasverot visu kombaina korpusu.

Piepildiet graudu bunkuru pilnu līdz malām

Piepildiet graudu bunkuru pilnu līdz malām
 Tā kā graudu bunkurs atrodas nemainīgā līmenī, Jūs variet to pilnībā piepildīt un ietaupīt liekas apstāšanās reizes. Uzlabotais svara sadalījums no sāna uz sānu garantē lielāku saķeri un stabilitāti. Horizontālā līmenī esošā kabīne palīdz operatoram saglabāt možumu un būt fokusētam visas dienas garumā.

JDLINK

JD Link

Mūsu modernie, interneta vides telemātikas risinājumi nodrošina tehnikas uzraugiem reālā laika atbildes uz aktuālākajiem jautājumiem.

 • Tehnikas izvietojums – kādu lauku apstrādā mana tehnika un kur precīzi tā pašlaik atrodas?
 • Maršruta izsekošana – kurā vietā un kuros laukos mana tehnika ir bijusi un ko tā ir novākusi līdz šim?
 • Geofencing – kā es varu aizsargāt tehniku pret nozagšanu vai tās neatļautu izmantošanu?
 • Apkopju plānošana – kad būs jāveic nākošā apkope un kā to vislabāk izplānot?
 • Degvielas patēriņš – cik daudz degvielas tiek patērēts dažādos darbos?
 • Tehnikas motostundas – cik daudz stundas mana tehnika ir strādājusi pie konkrētā klienta?
 • Kulšanas rādītāji – kā es varu novērot un optimizēt sava tehnikas parka produktivitāti?
 • Operatoru apmācība – vai maniem operatoriem ir nepieciešamas papildus instrukcijas?

JDLink Harvest modulis

JDLink Harvest modulis
 Kombinējot tehnikas un ražas datus, JDLink Harvest Module nodrošina jums piekļuvi kombaina iestatījumiem, novākto augu ražībai, kulšanas produktivitātei un daudz kam vairāk tehnikas darba laikā. Jūs variet salīdzināt dažādas tehnikas vienības un iegūt detalizētas darba ražīguma atskaites. Vēl vairāk, JDLink Harvest Module atbalsta īsziņu saņemšanu uz mobilo telefonu, tātad Jūs zināsiet reālajā laika periodā vai tehnika stāv un gaida graudu pārvadāšanas tehniku vai degvielu. Šī ir pirmā patiesā laika vadības sistēma, kas paredzēta klientiem kas atrodas ne tikai pie rakstāmgalda, bet arī menedžeriem kas ir kustībā ražas novākšanas laikā un pārrauga kopējās kulšanas darbības.

Attālināts ServiceAdvisor

Attālināts Service Advisor
 Ir vēl viena kopīga iezīme visiem JDLink aprīkojumiem - Attālināts Service Advisor. Ar jūsu piekrišanu dīlera servisa inženieri var attālināti piekļūt jūsu tehnikai no savas darba vietas. Tātad, ja jums ir kāda tehniska problēma, serviss var piekļūt kļūdu kodiem un detalizētai informācijai par jūsu tehniku. Ir iespējams attālināti veikt tehnikas programmatūras atjaunināšanu un diagnostiku, lai ierodoties pie jums uz lauka servisa personāls būtu labi informēts par iespējamajiem bojājuma iemesliem. Un ja jūs servisam atļausiet piekļuvi pie JDLink, serviss zinās arī tehnikas atrašanās vietu. Līdz ar to vairs nebūs laika šķērdēšana izskaidrojot tehnikas atrašanās vietu, vai sagaidot servisu mājās, lai pēc tam dotos uz lauku pie tehnikas, kur serviss ir vajadzīgs. Tas viss palīdz ilgāk tehniku uzturēt darba kārtībā un atļauj Jums pieņemt labi informētus lēmumus reālā laikā.

AUTOTRAC

AutoTrac

 Ar mūsu automātisko, uz satelīta signāliem balstīto stūrēšanas sistēmu AutoTrac, katra sleja tiks nopļauta ar pilnu jūsu kombaina hedera platumu. Tas samazina apstrādātās platības pārklāšanos līdz pat 90% - strādājot naktīs un pēc ilgstošām darba stundām. Tā kā kombains pats veic stūrēšanu, operators ir mazāk noslogots un var pievērsties darba kvalitātes uzlabošanai.

AutoTrac

AutoTrac RowSense kukurūzai
 Šis modulis sniedz Jums tādu pašu produktivitāti arī kukurūzas novākšanā. Speciāli sensori novietoti uz hedera un nodrošina reālā laika informāciju par augu rindu atrašanās vietu (RowSense). Ja šī datu plūsma īslaicīgi pārtrūkst, AutoTrac automātiski aizpilda šo iztrūkumu izmantojot GPS signālus. Abas šīs sistēmas kopā nodrošina maksimālu darbību un nepārspējamu ražas novākšanas precizitāti.

 

T-sērija

T-sērija
Skatīties video

* Maksimālā motora jauda

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv