• Piedzīvojiet nākotni.

  Jaunie W Sērijas kombaini.

W Sērija

 Piedzīvojiet nākotni.

Ja Jums ir vajadzīgs drošs un viegls ekspluatācijā kombains ar augstu jaudu un degvielas ekonomiju, paredzēts plašam augu klāstam un dažādiem apstākļiem, tad W sērijas kombaini ar pārbaudīto kratītāju tehnoloģiju ir īstā izvēle.

 • Plaša Delux kabīne
 • Līdz 11 000 litru graudu bunkura ietilpība
 • Augstākās kvalitātes graudi pat lielos apjomos

 Ar jauno W sērijas kombainu jaudu jūs viegli tiksiet cauri ražas novākšanai.

 •  

   Kulšanas sistēma

   Kulšanas sistēma

   Ar tā daudzpusējo, degvielu taupošo kratītāju tehnoloģiju un saudzīgo augu masas pārvietošanu, pārbaudītie W sērijas kombaini nodrošina augstu darba ražīgumu ar teicamu graudu un salmu kvalitāti.

 •  

   Deluxe kabīne

   Deluxe kabīne

   Jaunā Deluxe kabīne ļauj ar vieglumu paveikt darbus garajās dienās. Ar lielisko pārredzamību, ergonomisko vadību un lielisko komfortu, nekad nav bijis tik viegli kult labību visas dienas garumā.

 •  

  PowerTech PSX motori

   PowerTech PSX motori

   6 cilindru John Deere PowerTech PSX motori ar turbokompresoru nodrošina līdz 273 kW (371 ZS)* lielu jaudu. Tie ir tik moderni, ka atbilst III B izmešu posma prasībām izmantojot vienīgi dīzeļdegvielu – bez karbamīda šķīduma (AdBlue) vajadzības!

Galvenās iezīmes

Jaunās W sērijas kombaini ir aprīkoti ar lieliskiem jauninājumiem, kas optimizē jūsu veiktspēju un darba ražīgumu, vienlaikus saglabājot zemu pašizmaksu. Uzklikšķiniet uz zemāk norādīto pazīmi, lai uzzinātu vairāk.

JAUNA DELUXE KABĪNE

Jauna Deluxe kabīne

Plašā, jaunā Deluxe kabīne palīdz operatoriem būt modriem, mierīgiem un produktīviem – neatkarīgi no darba ilguma un veicamo uzdevumu smaguma.

Ergonomiska vadība

Ergonomiska vadība
 Visas vadības ierīces ir loģiski izvietotas, ergonomiskas un viegli saprotamas. Sagāžamā un teleskopiski izbīdāmā stūre var tikt noregulēta, lai atbilstu jebkura operatora augumam. “Vieglā pieskāriena” slēdži padara kombaina darbības regulēšanu vieglāku nekā līdz šim.

Komfortabls sēdeklis ar pneimatisko amortizāciju

Komfortabls sēdeklis ar pneimatisko amortizāciju
 Sēdeklis ar pneimatisko amortizāciju nodrošina ievērojamu komfortu visas dienas garumā.

Lieliska pārredzamība

Lieliska pārredzamība
 Nepieredzēts pārredzamības līmenis nodrošina operatoram vislabāko komfortu un plašu pārredzamību lai kontrolētu ražas novākšanas gaitu. Maksimālā pārredzamība tiek panākta pateicoties jaunajai kabīnes formai un stūru statnes dizainam, kā arī paplašinātajam stikla apjomam.

Gaisa kondicionētāja komforts

Gaisa kondicionētāja komforts
 Jaunais gaisa kondicionētājs palīdz operatoram saglabāt vēsu prātu pat tad, kad ārpusē viss sakarsis.

DISPLEJU IESPĒJAS

Displeju iespējas

Ar CommandTouch vadību rokas atbalstā, CommandCenter displejam un digitālam stūra statnes displejam – W sērijas kombaini nodrošina vieglu vadību visām funkcijām.

Galvenā vadības svira

 Galvenā vadības svira
 Galvenā vadības svira perfekti pielāgojas Jūsu rokai un ļauj kontrolēt braukšanas ātrumu. Vadības rokturī atrodas slīpās kameras pacelšanas/nolaišanas, tītavu pacelšanas/nolaišanas un izbīdīšanas slēdži, avārijas stop slēdzis un papildus aprīkojums - pļaušanas augstuma un spiediena uz augsni vadība.

CommandArm vadības konsole

CommandArm vadības konsole
 CommandArm vadības konsole palīdz viegli un ērti palielināt darba produktivitāti. Vadības ierīces ir intuitīvi saprotamas un ātri aizsniedzamas. Visām biežāk izmantojamām kombaina vadības funkcijām šeit atrodas “karstie taustiņi”, kas nodrošina intuitīvu, vieglu kombaina regulēšanu. Iekļautās funkcijas:

 • Kulšanas pamata regulējumi
 • Transmisijas un HillMaster vadība
 • Gaisa kondicionētāja vadība
 • Apgaismojuma vadība

Stūra statnes digitālais displejs

Digitālais stūra statnes displejs
 Šis skaidrais displejs nodrošina ātru pārskatu par visām svarīgākajām kombaina funkcijām, tādām kā braukšanas ātrums, motora ātrums, graudu zudumi un brīdinājumi. Visa šī informācija tiek pastāvīgi attēlota, lai izvairītos no neskaidrības vai vajadzības pāršķirstīt vairākas ekrāna izvēlnes.

 Viens no papildinājumiem ir jaunais jaudas mērītājs, kas parāda procentuāli izmantoto jaudu. Šī informācija ir nepieciešama, lai nepārtraukti kombaina veiktspēja būtu maksimālā līmenī.

GreenStar 3 CommandCenter displejs

GreenStar 3 CommandCenter displejs
 Šis displejs ļauj viegli iegūt svarīgāko informāciju par kombainu un novācamajiem augiem, kā arī veikt svarīgākos kombaina regulējumus. Turklāt tas atbalsta tādas AMS funkcijas, kā AutoTrac. No viena ekrāna jūs variet ātri piekļūt:

 • Kombaina iestatījumiem
 • Attālinātai sietu regulēšanai
 • ACA (automātiskai kombaina regulēšanai)
 • Novākšanas monitoram
 • Harvest Smart (automātiskai augu masas padeves kontrolei)
 • AutoTrac funkcijai
 • AutoTrac RowSense funkcijai
 • Brīdinājuma signāliem
 • Kalibrēšanas “palīgam”
 • Tehnikas diagnostikas modulim
 • Saglabāto iestatījumu izmainīšanai

GreenStar 3 CommandCenter skārienjūtīgs displejs

GreenStar 3 CommandCenter displejs
 Līdzīgi kā GreenStar 3 arī CommandCenter skārienjūtīgā ekrāna versija nodrošina video funkciju. Pievienojot video kameru ekrāns automātiski pārslēdzas lai parādītu, piemēram, skatu uz kombaina aizmuguri. Video funkcija ļauj Jums novērot arī riskantās tehnikas darba zonas bez papildus monitoru nepieciešamības.

GreenStar 2630 displejs

GreenStar 2630 displejs
 GreenStar 2630 displejs nodrošina modernu veiktspēju un nesalīdzināmi vieglu izmantošanu. Šis ir pilnīgi jauns monitors ar 26 cm lielu krāsainu, skārienjūtīgu ekrānu. Tas var strādāt ar visiem Jums nepieciešamajiem i-Risinājumiem, lai padarītu Jūsu darbu vēl produktīvāku, piemēram, ar dokumentēšanas sistēmu. Var arī pieminēt USB portu datu pārnešanai un video funkcijas iespējamību.

600R HEDERI

600R hederi

 John Deere 600R sērijas hederi nodrošina zemāku, ātrāku pļaušanu un tie ir viegli regulējami savām vajadzībām. Tie ir pieejami ar darba platumu no 4.3 līdz 10.7 metriem.

Nerūsējošs materiāls

Nerūsējoši
 Nerūsējošā tērauda plāksnes gliemežtransportiera priekšpusē garantē vienmērīgu augu plūsmu uz gliemežtransportieri gadu no gada, sezonu pēc sezonas.

Labāka pārredzamība

Maksimāla redzamība
 Mazā diametra tītavu caurule, atvērtie tītavu gali un nenoslēgtie stieņu turētājkronšteini nodrošina operatoram vislabāko izkapts un vālu atdalītāju pārredzamību.

Vienlaidus augu masas plūsma

Vienmērīga padeve
 Masīvais 660 mm diametra hedera gliemežtransportieris nodrošina ievērojamu augu masas plūsmu un tas ir regulējams 4 virzienos, lai augu masa plūstu vienmērīgi. Jūs iegūstiet daudz labākus augu plūsmas rādītājus smagos darba apstākļos.

Hedera pievienošana dažu sekunžu laikā

Ātra pievienošana
 Visiem 600R sērijas hederiem tiek piedāvāts kompleksais elektro hidrauliskais savienotājs un hedera fiksācijas tapas. Nav nepieciešamas ikdienas apkopes.

Īsie un garie (salokāmi) vāla atdalītāji

Salokāmi īsie un garie vālu šķīrēji
 Vienkārši pie hedera pielokāmie vālu šķīrēji ļauj tos nenoņemt pirms braukšanas pa lielceļiem. Nav nekādas vajadzības pārvadāt šo smago aprīkojumu vai meklēt vietu to uzglabāšanai.

PREMIUM FLOW HEDERI

Premium Flow hederi

Palieliniet kombaina ražas novākšanas spēju bez speciālu hederu nomaiņas strādājot dažādās augu kultūrās. Nopļautais materiāls tiek aktīvi transportēts ar konstantu plūsmu no izkapts uz hedera gliemežtransportieri. Tas ievērojami palielina kombaina veiktspēju, pat veldrē esošai labībai.

Aprīkojums saulespuķu novākšanai

 Aprīkojums saulespuķu novākšanai
 Saulespuķēm ir trausli stublāji, un bieži vien kurvīši nokrīt pirms tie iekļuvuši kombainā. Šis viegli izmantojamais aprīkojums, ar metāla lokšņu pārsegiem uz tītavām, novērš kurvīšu sabojāšanu.

Hedera ratiņi

Hederu ratiņi
 Pārvadājiet Jūsu hederus ar šiem spēcīgajiem “vario” ratiņiem, kuros iespējama arī ātra un vienkārša papildaprīkojuma pārvadāšana rapša novākšanai. Tie ir ražoti no stingras centrālās caurules rāmja un atbalsta riteņiem, kā arī ar pastiprinātu tiltu un riepām.

RapsProfi II

RapsProfi II
 Rapša sēklas novākšana var būt izaicinoša nodarbe: stublāji ir savīti un pākstis pārplīst, tiklīdz tām pieskaras izkapts. Šis pagarinājums samazina rapša zudumus pat par 30 kg no hektāra, tātad tas atmaksāsies īsā laika posmā. Viegli pievienojams un nav nepieciešami nekādi instrumenti.

600C KUKURŪZAS HEDERI

600C kukurūzas hederi

 Novākt augstas ražības augus ar cietiem stublājiem ir patiess izaicinājums. Tādēļ mēs ražojam mūsu 600C kukurūzas hederus drošībai un izturībai.

Saudzīga konstrukcija

Saudzīga konstrukcija
 Speciālā stublāju veltņu konstrukcija nodrošina optimālu materiāla transportēšanu. Stublāji tiek saudzīgāk novākti un pēc tam sasmalcināti ar StalkMaster smalcinātāju.

Vienmērīga augu plūsma

Vienmērīga augu masas padeve
 Speciālā konstrukcija novācamos augus maigi un vienmērīgi pārvieto, radot pamatu augstai izkulšanas veiktspējai.

Gatavs pārbraucienam dažās sekundēs

Gatavs pārbraucienam dažās sekundēs
 Šis ērti salokāmais mehānisms ļaus lieki netērēt sekundes starp veicamajiem darbiem. Izvēlieties kādu no 6-rindu vai 8-rindu salokāmām hedera versijām.

SPECIĀLAIS HEDERA PAPILDAPRĪKOJUMS

Speciālais hedera papildaprīkojums

Speciālais hedera papildaprīkojums

Speciālais hedera papildaprīkojums

 Ar jebkuru augu kultūru, vienalga kādos apstākļos, variet būt droši, ka John Deere var piedāvāt kombainu, kurš būs piemērots.

600F

600 F
 Teicams rezultāts veldrē esošiem augiem:

 • HydraFlex hidrauliskā peldošā sistēma
 • Premium augsnes kopēšana
 • Ārkārtēja pļāvējaparāta fleksibilitāte pie visiem spiedieniem

615P

615 P
 Ideāli piemēroti dalītai novākšanai mitrā klimatā:

 • FieldGlide gaisa amortizācijas sistēma
 • Dubultsiksnas dizains maziem zudumiem
 • Augsta veiktspēja savācot augus no vāla

600 D

600 D
 Ideāli piemēroti kviešiem, miežiem un auzām:

 • Strādā ātri pat zemai labībai
 • Minimālais pļaušanas augstums 3.5 cm
 • Iespējama mitru augu kulšana no vāla vai ar daļējo novākšanas metodi

900 D

900 D
 Reāls risinājums kviešu un miežu novākšanai vidējos salmu ražas apstākļos:

 • Pārbaudīta veiktspēja pa budžeta cenu
 • Optimizēta augu plūsma ātrākai ražas novākšanai
 • Teicams ROI

SLĪPĀ KAMERA

Slīpā kamera

 Vienalga, vai jūsu augi ir smagi vai zaļi, šī pastiprinātās konstrukcijas slīpā kamera W sērijas kombainiem pārvērš augu plūsmu līdzenā paklājā, kas perfekti nokļūst kuļaparātā.

Labāka pārredzamība

Labāka redzamība
 Garais slīpās kameras dizains ļauj operatoram pārraudzīt hederu visā platumā un tā pļaušanas augstumu bez saliekšanās uz priekšu. Tāpat ir iespējams redzēt rugāju augstumu aiz hedera.

Viegla regulēšana

Vieglas regulēšanas
 Priekšējā plāksne var tikt pārvietota uz priekšu un atpakaļ, lai pielāgotos dažāda izmēra riteņiem, novācamajiem augiem un kulšanas apstākļiem. Tas nodrošina optimālu augu plūsmas pāreju no hedera uz slīpo kameru.

Vienas sviras multisavienojums

Vienas sviras multisavienojums
 Hedera pievienošana nekad nav bijusi tik viegla.

KULŠANA

Kulšana

Darbībā pierādītā kombainu W sērija ir zināma plašajā pasaulē pēc tās drošības, zemajām izmaksām un augstās veiktspējas. Ar rūpīgi pārdomāto kratītāju tehnoloģiju tajos apvienots augsts darba ražīgums, maiga izkulšana un teicama salmu kvalitāte plašos darba apstākļos.

Vienkārša, uzticama tehnoloģija

Vienkārša, uzticama tehnoloģija
 Visa kulšanas sistēma ir veidota vienkāršai, drošai darbībai un kvalitatīvam rezultātam. Pateicoties lielajam izkulšanas laukumam, W sērijas kombaini var nostāties līdzās daudziem konkurentu kombainiem, kuri izmanto sarežģītas aktīvās izkulšanas sistēmas.

 • 1.50 m² aktīvais kulšanas laukums W sērijas 5-kratītāju kombainiem.
 • 1.80 m² aktīvais kulšanas laukums W sērijas 6-kratītāju kombainiem.

Kulšana

Kulšana
 Lielās inerces kuļtrumuli un garo kuļkurvja izkulšanas zonu ir viegli noregulēt plašam augu klāstam un dažādiem apstākļiem. Ātruma atšķirība starp augu plūsmu un kuļtrumuli nodrošina pamatīgu sākotnējo izkulšanu.

Atsviedējbīters

Atsviedējbīters
 Liela diametra atsviedējbīters maigi pārvieto augus un turpina graudu atdalīšanas procesu. Regulējamais otrais kuļkurvis pagarina aktīvās izkulšanas laukumu.

Kratītāji

Kratītāji
 Garie, 11-pakāpju salmu kratītāji nodrošina teicamu graudu atdalīšanu smagās augu kultūrās, saglabājot augstu salmu kvalitāti ar mazāku degvielas patēriņu. Kratītāju konstrukcija ļauj efektīvāk atdalīt graudus.

Salmu šķērsārdītājs

Salmu šķērsārdītājs
 Salmu šķērsārdītājs izmanto “vilkt un atlaist” tehnoloģiju, lai atbrīvotu biezajos salmos iesprūdušos graudus. Labums ir iespaidīgs, it sevišķi mitros vai augstas ražības apstākļos.

TĪRĪŠANA

Tīrīšana

Mūsu Quadra-Flo tīrīšanas sistēma ir ideāli piemērota augstas ražības augiem. Šī attīrīšanas sistēma nodrošina visaugstāko graudu kvalitāti un var tikt galā ar lieliem novācamo augu apjomiem.

Noregulē un aizmirsti

Noregulē un aizmirsti
 Ideāli piemērots augstas ražības augiem, QuadraFlo ļauj Jums bunkurā iegūt tīrus graudus jebkādos apstākļos ar minimālu regulējuma veikšanu. Tas ir ar tik efektīvu darbību, ka no rīta variet sietus noregulēt un pavisam par tiem aizmirst.

Pastiprinātie gliemežtransportieri

Pastiprinātie gliemežtransportieri
 Spēcīgie gliemežtransportieri viegli pārvieto lielus graudu apjomus, nodrošinot vienmērīgu graudu sietu noslodzi lai panāktu efektīvāku attīrīšanu. Dziļās gliemežtransportieru teknes garantē vienmērīgu materiāla sadalījumu attīrīšanas sistēmā ar mazākiem sablīvējumiem pat strādājot slīpumā.

Četri ventilatori

Četri ventilatori
 Četri Dual-Flo attīrīšanas ventilatori izveido spēcīgu, nepārtrauktu gaisa plūsmu divos virzienos lai atdalītu pelavas. Lielā gaisa spiediena atšķirības dēļ netīrumi tiek aizpūsti, vienlaikus ļaujot graudiem nokrist uz attīrītāja sietiem.

Izturīgs priekštīrītājs

Izturīgs priekštīrītājs
 Priekštīrītājs aizpūš prom 25% no kopējā pelavu apjoma, atdalot aptuveni 1/3 no visa graudu daudzuma un samazina augu masas nokļūšanu uz attīrītāja sietiem.

Vienkāršāka graudu atdalīšana

Vienkāršāka graudu atdalīšana
 Pelavu un tīro graudu sieti viegli tiek galā ar atdalītajiem graudiem. Papildus aprīkojuma elektriskā sietu regulēšana atvieglo kulšanas procesu.

GRAUDU IZKRAUŠANA

Graudu izkraušana

 Mūsu graudu bunkurs ar ietilpību 11 000 litri ir perfekti pielāgots W sērijas kombainu bezkompromisa veiktspējai. Elektriski vadāmi bunkura pārsegi plaši atveras, lai iegūtu maksimālu ietilpību un garais izkraušanas gliemežtransportieris aprīkots ar kardāna pārvadu, kas atvieglo manevrēšanu un glabāšanas iespējas.

Integrēts video

IIntegrēts video
 Integrētā video funkcija GreenStar 3 displejā ļauj perfekti pārskatīt kombaina aizmuguri, graudu bunkuru vai izkraušanas transportieri – nodrošinot teicamu, attēlu, ja kamera ir uzstādīta.

PELAVU, ATLIKUMU VADĪBA

Atlikumu vadība

Ja Jūs plānojiet smalcināt un izkliedēt salmus, mūsu atlikumu vadības sistēma ir pareizā atbilde. Nodrošina īpaši smalku sasmalcināšanas kvalitāti un vienmērīgi izkliedē atlikumus aiz kombaina – pat maksimāli platā joslā. Tas padara šo tehniku perfekti piemērotu augsnes bezaršanas un minimālās apstrādes tehnoloģijas saimniecību saimniecībās.

Elektriski vadāmas izkliedētāja lāpstiņas

Elektriski vadāmas izkliedētāja lāpstiņas
 Šī aprīkojuma opcija palīdz operatoram saglabāt vienmērīgu sasmalcinātās masas izkliedi vējainos un paugurainos laukos, novirzot masas plūsmu vairāk pa labi vai pa kreisi no kombaina.

Teicama salmu kvalitāte jebkādām vajadzībām

Teicama salmu kvalitāte jebkādām vajadzībām
 Vienalga vai Jūs salmus presēsiet pakaišiem vai izmantosiet tos lopbarībai, nekas nebūs labāks par šiem. Jūs iegūsiet garākos salmus vislielākajām salmu ražām. Ar mūsu jauno W sērijas kombainu, Jūs redzēsiet augstāku salmu kvalitāti nekā līdz šim.

Pelavu atdalīšana no pakaišiem

Pelavu atdalīšana no pakaišiem
 Šī sistēma ļauj Jums pelavas izkliedēt uz kombaina sāniem un vienlaicīgi salmus noklāt vālā. Lieliski piemērots tiem, kas salmus vēlas presēt izmantošanai pakaišos.

MOTORS

Motors

Jaunie W sērijas kombaini tiek darbināti ar labāko motoru, kādu mēs jebkad esam uzbūvējuši: 6-cilindru John Deere PowerTech PSX motoru ar turbokompresoru. W660 modelim ir motors ar 9 l tilpumu, kurš nodrošina 273 kW (371 ZS)* lielu jaudu.

Jauda kurai variet uzticēties

Jauda, kurai variet uzticēties
 Šīs iespaidīgās jaudas noslēpums ir meklējams divu turbīnu pielietošanā (viena fiksēta tilpuma un otra maināma tilpuma), kā arī augstspiediena common-rail degvielas iesmidzināšanas sistēmā. Augsta ražīguma tīrīšanas sistēma un gaisa-gaisa pēcdzesētājs uzlabo motora darbību. Šis ir izcilas jaudas motors, kas nekad Jūs nepievils!

Vienkārša IIIB emisijas posma prasību izpilde

III B emisijas posma vienkāršā izpilde
 Jaunais PowerTech PSX motors ir tik progresīvs, ka tas atbilst IIIB emisijas posma prasībām. Jums ir vajadzīga vienīgi dīzeļdegviela - bez karbamīda (AdBlue) šķīduma.

Vienkārša IIIB emisijas posma prasību izpilde

John Deere papildus jauda
 Ja kulšanas slodzes pieauguma dēļ krīt motora ātrums, tad tiek palielināta motora jauda. Šī slavenā John Deere papildus jauda padara daudz vieglāku labības kulšanu tuvu jaudas maksimālajai robežai, jo nav jābaidās no motora noslāpšanas. Papildus tam ir pieejama lielāka motora jauda graudu izkraušanas laikā, lai tiktu neiespaidota kombaina kulšanas darbību. Ekskluzīvi John Deere!

TRANSMISIJAS IESPĒJAS

Transmisijas iespējas

 3-pārnesumu manuālā transmisija ar tās pārbaudīto un augto drošību ļauj samazināt izmaksas, un līdzīgi kā pārējās mūsu transmisijas, palīdzēs jums gadu no gada ar minimālām apkopes prasībām.

Viegli veicama pārslēgšanās
Mūsu jaunās trīs pārnesumu elektriski vadāmās transmisijas pārslēgšanās ir vienkārši veicama. Apstājieties, izvēlieties vajadzīgo pārnesumu piespiežot vienu no trim spiedpogām uz vadības roktura un ļaujiet lai kombains izdara pārējo.

Komforts un vadība

Komforts un vadība
 Ar tādu aprīkojumu, kā automātiskā stāvbremze, tiek atvieglota darbība ar mūsu jauno transmisiju. Tiklīdz Jūs vadības rokturi pārslēdziet uz neitrālo stāvokli, tiek ieslēgta stāvbremze nodrošinot lielāku komfortu un ērtāku vadību.

HILLMASTER

HillMaster

 Pauguraini lauki ir smagi operatoriem un kad graudi noslīd uz attīrīšanas sietu vienu malu – tas iespaido arī veiktspējas samazināšanos. HillMaster uzreiz atrisina abas problēmas.

Līdzenā lauka veiktspēja

Līdzenā lauka veiktspēja strādājot arī slīpumā līdz pat 22%
 HillMaster strādā ar mūsu SlopeMaster sistēmu, lai nolīdzinātu nogāzes ar slīpumu 22%.  SlopeMaster palīdz, ja kombains strādā slīpumā līdz 7 %; HillMaster kompensē papildus nākošos 15 %, braukšanas laikā automātiski sasverot visu kombaina korpusu.

Piepildiet graudu bunkuru pilnu līdz malām

Piepildiet graudu bunkuru pilnu līdz malām
 Tā kā graudu bunkurs atrodas nemainīgā līmenī, Jūs variet to pilnībā piepildīt un ietaupīt liekas apstāšanās reizes. Uzlabotais svara sadalījums no sāna uz sānu garantē lielāku saķeri un stabilitāti. Horizontālā līmenī esošā kabīne palīdz operatoram saglabāt možumu un būt fokusētam visas dienas garumā.

JDLINK

JDLink

 Mūsu modernie, interneta vides telemātikas risinājumi nodrošina tehnikas dispečeriem reālā laika atbildes uz aktuālākajiem jautājumiem.

 • Tehnikas izvietojums – kādu lauku apstrādā mana tehnika un kur precīzi tā pašlaik atrodas?
 • Maršruta izsekošana – kurā vietā un kuros laukos mana tehnika ir bijusi un ko tā ir novākusi līdz šim?
 • Geofencing – kā es varu aizsargāt tehniku pret nozagšanu vai tās neatļautu izmantošanu?
 • Apkopju plānošana – kad būs jāveic nākošā apkope un kā to vislabāk izplānot?
 • Degvielas patēriņš – cik daudz degvielas tiek patērēts dažādos darbos?
 • Tehnikas motostundas – cik daudz stundas mana tehnika ir strādājusi pie konkrētā klienta?
 • Kulšanas rādītāji – kā es varu novērot un optimizēt sava tehnikas parka produktivitāti?
 • Operatoru apmācība – vai maniem operatoriem ir nepieciešamas papildus instrukcijas?

JDLink Harvest Module

JDLink Harvest Module
 Kombinējot tehnikas un ražas datus, JDLink Harvest Module nodrošina Jums piekļuvi kombaina iestatījumiem, novākto augu ražībai, kulšanas produktivitātei un daudz kam vairāk tehnikas darba laikā. Jūs variet salīdzināt dažādas tehnikas vienības un iegūt detalizētas darba ražīguma atskaites. Vēl vairāk, JDLink Harvest Module atbalsta īsziņu saņemšanu uz mobilo telefonu, tātad Jūs zināsiet reālajā laika periodā vai tehnika stāv un gaida graudu pārvadāšanas tehniku vai degvielu. Šī ir pirmā patiesā laika vadības sistēma, kas paredzēta klientiem kas atrodas ne tikai pie rakstāmgalda, bet arī menedžeriem kas ir kustībā ražas novākšanas laikā un pārrauga kopējās kulšanas darbības.

Attālināts Service Advisor

Attālināts Service Advisor
 Ir vēl viena kopīga iezīme visiem JDLink aprīkojumiem - Attālināts Service Advisor. Ar jūsu piekrišanu dīlera servisa inženieri var attālināti piekļūt jūsu tehnikai no savas darba vietas. Tātad, ja jums ir kāda tehniska problēma, serviss var piekļūt kļūdu kodiem un detalizētai informācijai par jūsu tehniku. Ir iespējams attālināti veikt tehnikas programmatūras atjaunināšanu un diagnostiku, lai ierodoties pie jums uz lauka servisa personāls būtu labi informēts par iespējamajiem bojājuma iemesliem. Un ja jūs servisam atļausiet piekļuvi pie JDLink, serviss zinās arī tehnikas atrašanās vietu. Līdz ar to vairs nebūs laika šķērdēšana izskaidrojot tehnikas atrašanās vietu, vai sagaidot servisu mājās, lai pēc tam dotos uz lauku pie tehnikas, kur serviss ir vajadzīgs. Tas viss palīdz ilgāk tehniku uzturēt darba kārtībā un atļauj Jums pieņemt labi informētus lēmumus reālā laikā.

AUTOTRAC

AutoTrac

 Ar mūsu automātisko, uz satelīta signāliem balstīto stūrēšanas sistēmu AutoTrac, katra sleja tiks nopļauta ar pilnu jūsu kombaina hedera platumu. Tas samazina apstrādātās platības pārklāšanos līdz pat 90% - strādājot naktīs un pēc ilgstošām darba stundām. Tā kā kombains pats veic stūrēšanu, operators ir mazāk noslogots un var pievērsties darba kvalitātes uzlabošanai.

AutoTrac RowSense kukurūzai

AutoTrac RowSense kukurūzai
 Šis modulis sniedz Jums tādu pašu produktivitāti arī kukurūzas novākšanā. Speciāli sensori novietoti uz hedera un nodrošina reālā laika informāciju par augu rindu atrašanās vietu (RowSense). Ja šī datu plūsma īslaicīgi pārtrūkst, AutoTrac automātiski aizpilda šo iztrūkumu izmantojot GPS signālus. Abas šīs sistēmas kopā nodrošina maksimālu darbību un nepārspējamu ražas novākšanas precizitāti.

 

W sērija

 VAIRĀK W sērijas video
Skatīties Video

* Maksimālā motora jauda

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv