Pašgājējsmalcinātājs

  • Pašgājējs smalcinātājs

    Ražoti darbam: John Deere pašgējēji smalcinātāji.

Pašgājējsmalcinātājs

John Deere aprīkojums visā pasaulē ir labi pazīstams ar savu izcilo drošību. Veicot investīciju John Deere 7050. vai 7050i pašgājēja smalcinātājā, Jūs variet būt droši, ka saņemsiet izturīgu, sevi pierādījušu tehniku, kas var strādāt visu sezonu bez jebkādiem darba kavējumiem.
Tas nozīmē, ka drošība ir tikai viena no mūsu stiprajām raksturiezīmēm! Šīs daudzpusēji izmantojamās mašīnas sasmalcina zaļbarību augstākā kvalitātē un biomasu - lielākā daudzumā, daudz efektīvākā veidā kā līdz šim. Pateicoties mūsu jaudīgajiem i-risinājumiem un vadības sistēmām, tās nodrošina ar pastāvīgi augstu darba ražīgumu visas diennakts garumā. Lai jūs savu biznesu varētu vadīt daudz efektīvāk, tās var Jūs nodrošināt ar nepieciešamajiem datiem. Ar jauno, spēcīgo tehnikas modeli, lielāku hederu piedāvājumu un mūsu jaunajām Dura Line rezerves daļām, šīs gada pašgājējsmalcinātāju piedāvājums ir labākais, ko esam līdz šim radījuši. Atklājiet iemeslu!

Galvenās iezīmes

Uzziniet plašāku informāciju par zemāk minētā produkta galvenajām iezīmēm.

Hederi

Kukurūzas heders

Pacēlāja heders

Kukurūzas heders

Ražoti plašam augu klāstam.

Mūsu izturīgie hederi un vāla pacēlāji sniedz jums nepieciešamo fleksibilitāti. Ar to iespējami zemajiem pļaušanas augstumiem, augsto darba ātrumu, tie labi strādā zemās augu kultūrās, un to konstrukcija prasa nelielu apkopju veikšanu un nodrošina ilgstošu kalpošanas laiku

Itin viss ir veidots tā, lai maksimāli izmantotu motora jaudu, pat augu stiebri uz galveno smalcināšanas trumuli tiek padoti gareniski.

Tātad papildus optimālai smalcināšanas kvalitātei, jūs būsit gandarīts par maksimālo produktivitāti.

Speciālie hederi

Kurš heders ir piemērots maniem augiem?

400. sērijas heders

400. sērija: liela diametra griezējdisku hederi.
4.5, 6 vai 7.5 m, lielā diametra griezējdiski ir veidoti īpaši smagiem kulšanas apstākļiem, tādiem kā enerģētiskā kukurūza (virs 4 m). Heders darbojas labi arī veldrē esošos un zemos augos, un lielā diametra griezējdiski nodrošina gandrīz bezzudumu augu masas padevi. Jaunais 475. hedera modelis aprīkots ar diviem maziem griezējdiskiem katrā ārējā malā. Mazie griezējdiski nodrošina nepārtrauktu augu plūsmu uz lielajiem griezējdiskiem.

300. sērijas heders

300. sērija: maza diametra griezējdisku hederi.
 3, 4.5, 6 vai 7.5 m. Pārbaudīta un darbā izmēģināta konstrukcija ar daudzu gadu pieredzi dažādu augu vākšanā. Īsā konstrukcija nozīmē mazāku pretsvaru skaitu, kas savukārt mazāk noslogo asi.

390 heders

390 Plus:
 9-metru platais mazo griezējdisku heders nopļauj praktiski visus stiebraugus. Pārveidotā centrālā iekārta savāc garenvirzienā apjomīgu augu masu plašos kūlīšos, tā tas var maksimāli noslogot plašās slīpās kameras caurlaidību. Vēl labākas augu plūsmas iegūšanai visi skrāpji novietoti ārpus augu plūsmas kanāla. Lai ietaupītu vērtīgo ražas novākšanas laiku, jūs variet 9 m plato hederi salocīt uz aizmuguri ar tikai 3.3 m transporta platumu dažu minūšu laikā – un pat piestiprināt atbalsta riteni neizkāpjot no kabīnes.

Zāles hederi

600C sērijas heders

600C sērija
3, 4 un 4.5 m. Jaunajam 600C hederam ir uzlabots piedziņas mehānisms un daudz jaunas iezīmes, kā arī opcijas, lai perfekti veiktu vāla pacelšanu atbilstoši klienta vēlmēm un apstākļiem. Mazā diametra vāla pacelšanas veltnis nodrošina iekārtas nelielu augstumu, tātad augi veic mazāku ceļu pirms nokļūt padevējveltņos. Lai uzlabotu darba rezultātus nelīdzenos laukos, vienkārši izveriet uz ārpusi jaunos atbalsta riteņus. Tiem ir 10 dažādas iespējamas pozīcijas, un tie var tikt viegli noregulēti bez instrumentu izmantošanas. Transportēšanas pozīcijā tie tiek automātiski nobloķēti.

Graudaugu hederi

Kukurūzas heders

Graudaugu zaļbarība
6.2 m vai 4.6 m. Profi Cut heders viegli un efektīvi tiek galā ar visa veida graudaugiem un graudaugu kombinācijām. Disku pļāvējaparāts spēj nopļaut augus tuvu zemei līdz 4cm augstumā, un tas labi strādā arī veldrē esošiem un zemiem augiem. Pļāvējaparāts šos augus nogādā tieši uz liela diametra gliemežtransportieri. Heders ir viegli noņemams no tā transportēšanas ratiņiem un ir tikai viena piedzenošā vārpsta, kas jāpieslēdz hederi pievienojot pašgājēja smalcinātājam.

Krūmu pļaušanas hederi

Krūmāju heders

Krūmi
3 m. Izmantojiet ziemas sezonu maksimāli ar jaudīgo īsās rotācijas krūmu hederi!

Augu masas plūsma

5 soļi līdz lielam ražīgumam, augstas kvalitātes zaļbarībai.

Augu masas plūsma

1. Vienmērīga augu masas padeve.

 Pastiprinātas izturības metāla padevējveltnis saglabā šauru un vienmērīgu augu plūsmu precīzai smalcināšanai.

2. Jūtīgs metāla detektors un akmeņu uztvērējs.

Īpaši jūtīgais metāla detektors atslēdz padevējveltņu piedziņu sekundes simtdaļu laikā. Akmeņi vienkārši izkrīt cauri akmeņu uztvērējam.

3. Efektīva, precīza smalcināšana.

Mūsu DuraDrum smalcinātājtrumulis ir sevi pieradījis darbībā uz vairāk kā 18 000 pašgājēja smalcinātājiem. Pateicoties automātiskajai pretgriezēja regulēšanai, smalcināšana ir tīra, efektīva un ar nelielu jaudas patēriņu. DuraDrum smalcinātājtrumuļa iezīmes:

  • liela inerce, reversa kustība augstas kvalitātes uzasināšanai
  • pretgriezēja regulēšana perfektai smalcināšanai
  • segmentēti smalcinātāja naži elastīgai smalcinātāja trumuļa konfigurācijai

4. Efektīva sēklu smalcināšana.

Pateicoties plašajai konfigurācijas iespējai mainot veltņu tipus un ātrumus, mūsu sēklu smalcinātājs ir gatavs jebkādam darbam. Izvēlieties piemērotus veltņus kukurūzai, graudaugiem vai tādām speciālām augu kultūrām kā sorgo.

5. Liela ātruma piekabes piepildīšana.

Augu masas plūsmas paātrinātājs uztur augstu ātrumu un vienmērīgumu. Tas nodrošina konstantu piekabes piepildīšanas ātrumu, neatkarīgi no augu kultūras un apstākļiem.

Kernel processor

Nomaiņa no kukurūzas uz zāli dažu minūšu laikā

Ar mūsu viegli noņemamo sēklu smalcinātāju to var veikt viens cilvēks dažu minūšu laikā starp kukurūzas un zāles novākšanu.

Sasmalcināšanas garuma kontrole

Smalcinātājnaži

Asi naži nodrošina augstāku degvielas ekonomiju, labāku augu kvalitāti un lielāku darba ražību. Lai uzasinātu smalcinātāja nažus 7050 sērijas tehnikai, viss, kas jums jādara, jānospiež slēdzis operatora kabīnē.

Smalcinātāja trumulis rotēs reversā kustībā nažu uzasināšanas laikā, tātad vispirms asināšanas blokam pieskaras naža asmens aizmugures daļa.

Roka

Sasmalcināšanas garuma noregulēšana darba laikā nevar būt vēl vieglāka, pateicoties bezpakāpju smalcināšanas garuma maiņas transmisijai (IVLOC). Vienkārši pagrieziet pogu, lai ieregulētu sasmalcināšanas garumu no 4 mm līdz 26 mm (daļēji ir atkarīgs no nažu skaita smalcinātāja trumulī)

i-Risinājumi

Efektīvas novākšanas pamatā ir nemainīga konsekvence. Izmantojot i-risinājumus, jūs variet būt pārliecināti, ka neatkarīgi no tā, kas atrodas pie stūres, tehnika strādās teicami katru reizi.
7050i modelis sniedz jums visas trīs modernās sistēmas standarta aprīkojumā: HarvestLab, AutoLOC un HarvestDoc.
Lūk ko tās sniedz:

HarvestLab

HarvestLab

Nosaka sausnas daudzumu līdz ± 2 procentiem darba laikā. Novērš nepieciešamību veikt graudu paraugu analīzes laboratorijā.

AutoLOC

AutoLOC

Apvieno IVLOC transmisijas sistēmas un HarvestLab sensoru darbību, līdz ar to sasmalcināšanas garums tiek automātiski optimizēts atbilstoši sausnas rādījumam no HarvestLab

HarvestDoc

HarvestDoc

Tas ir tā vērts, kad uzsāciet ražas novākšanu.

Tas nodrošina ar tūlītēju svarīgāko informāciju lauku kartes veidošanai, kā arī dažādus rēķina piestādīšanas variantus pakalpojuma sniedzējiem.

AutoTrac

AutoTrac vadības sistēma (papildaprīkojums)

Saglabā automātiski optimālo smalcināšanas garumu katrā slejā neatkarīgi no redzamības – gan dienā, gan naktī.

JDLink

JDLink*

JDLink* sistēma ļauj attālināti vadīt jūsu tehnikas parku atrodoties ofisā. Sistēma ļauj kontrolēt tehnikas veiktspēju, degvielas patēriņu un noteikt atrašanās vietu. Iespējama e-pasta vai īsziņas nosūtīšana lai palīdzētu plānot apkopju veikšanas secību ražas novākšanas laikā.

*pašreiz pieejams Francijā, Vācijā, Itālijā un Apvienotā Karalistē.

Dzinējs

Pieci soļi līdz lielam ražīgumam, augstas kvalitātes zaļbarībai.

Samaziniet degvielas rēķinus nevis veiktspēju.

Motora šķērsgriezums

1. Atdzesētu izplūdes gāzes recirkulācija (EGR)

Šī ārēji novietotā iekārta samazina degmaisījuma sadegšanas temperatūru un samazina izmešu kaitīgo daudzumu bez degvielas ekonomijas ietekmes.

2. Mainīga Tilpuma Turbokompresors (VGT)

Mainīgā tilpuma turbokompresora lāpstiņas maina savu leņķi atkarībā no dzinēja noslodzes, uzlabojot reaģēt spēju, degvielas ekonomiju un griezes momentu zemā dzinēja ātrumā.

3. Jaudīgs ECU

Dubultīgi palielināta atmiņa un piecas reizes ātrāka skaitļošanas jauda Tier 2 dzinējiem. Šim Dzinēja Kontroles Blokam (ECU) iespējama momentuzņēmuma diagnostika, kas spēj saglabāt līdz 7 veiktajiem diagnostikas datu komplektiem.

4. Daudzu vārstu konstrukcija un augstspiediena degvielas sistēma.

Četri vārsti uz cilindru optimizē augstspiediena degvielas iesmidzināšanu. Uzlabota gaisa plūsma nodrošina labāku veiktspēju, augstāku degvielas ekonomiju un mazāku izmešu daudzumu.

5. Samazinātas apkopes.

Dzinēja eļļas filtra nomaiņa jāveic tikai ik pēc 500 motorstundām (atkarībā no modeļa).

Ir ērtāka piekļūšana pie traktora agregātiem.

Motors

Novāciet virs 300 tonnām/stundā.

 Ar Cummins QSK19 dzinēju, kas saražo vairāk kā 800ZS, jūs un jūsu 7950. modelis būs līderis uz lauka visas sezonas garumā. Tā kā augu plūsmas iekārtas konstruētas maksimālai augu masas plūsmai, tad jūs pieredzēsiet lielāku veiktspēju un augstāku efektivitāti kā līdz šim.

ProDrive Transmisija

Papildus aprīkojuma ProDrive kustības vadības sistēma ir viegla lietošanā. Tā nodrošina ar ievērojamu dzinējspēku, lai uzturētu tehniku kustībā visos apstākļos: Mitrumā vai sausumā, stāvā kāpumā vai smilšainā augsnē.

ProDrive transmisija

Automātiskā pārslēgšanās.

2-pārnesumu automātiskā pārnesumkārba ļauj noregulēt nepārtrauktu pašgājēja smalcinātāja braukšanas ātrumu starp 0 un 20 km/h darbā uz lauka, un līdz pat 40 km/h pārbraucienos pa lielceļu. Tā jūs patērēsiet mazāk laika uz lielceļiem un novāksiet lielāku ražu uz lauka.

Automātiskais diferenciāla bloķētājs.

Integrētais diferenciāla bloķētājs ieslēdzas automātiski kad priekšējie riteņi nepārtraukti izbuksē.

Dzinēja/ātruma vadība

Dzinēja/ātruma vadības sistēma kompensē motora slodzi lai uzlabotu degvielas ekonomiju. Kādā veidā? Pielāgojot ProDrive transmisiju un motora darbību tādā veidā, kas spēj saglabāt optimālu degvielas patēriņu un jūsu pašgājēja smalcinātāja ātrumu uz lielceļa, laukā, kā arī lauka galos veicot apgriešanos.

Pilnīga ASR.

Pretbuksēšanas sistēma (ACR) kontrolē priekšējā un aizmugurējā tilta ātrumus lai nodrošinātu nepārtrauktu saķeri, ietaupītu degvielu un uzlabotu augsnes saglabāšanos.

Automātiskā bremžu sistēma.

Divi bremžu disku komplekti ar eļļas dzesēšanu priekšējam tiltam tiek vadīti automātiski. Viss, kas jums jādara, jānoregulē vajadzīgais braukšanas ātrums ar daudzfunkciju vadības sviru!

Kabīnes komforts

Skats no kabīnes

Panorāmas dizaina kabīne nodrošina ar lielisku pārskatāmību visapkārt tehnikai. Spoguļi, slēdži, displeji – viss ir ērti aizsniedzams. Noregulējiet ērtu sēdekļa augstumu, stūres statnes sagāzumu un stūres rata augstumu un jūs esiet gatavi darbam! Kas gan var būt vēl vieglāks par šo? Viena vadības svira kustībai uz priekšu, lai apstātos un atpakaļgaitai, kā arī daudzi slēdži galveno darbības funkciju vadībai. Hedera, pretgriezēja regulēšana, izmešanas caurules novietojuma maiņa un sasmalcināšanas garums var tikt kontrolēts automātiski.

Bezzudumu iekraušana

Izkraušana tieši piekabē

Teicamā pārredzamība garantē drošu un precīzu tehnikas vadību.

Vadības iertīces

Kontrole ar pirkstu pieskārieniem

Visas vadības ierīces ir loģiski izvietotas, ergonomiskas un viegli saprotamas.

Rādītāji kabīnē

Skaidrs instrumentu panelis

Ērti un ātri pārbaudiet visas galvenās darbības funkcijas.

Apgaismojums

Teicama pārredzamība nakts laikā.

Jaudīgi lukturi pie kabīnes un arī tehnikas priekšpusē ļauj jums strādāt garās nakts stundas.

 

Pašgājējsmalcinātājs

 Pašgājējsmalcinātājs
Skatīt Video

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv