800. Sērija

 • 800 sērijas mainīgās kameras prese

  Labākas masas padeves sistēmas nodrošina labākus rituļus

800. Sērija

 Vāla pacēlājs, kas paceļ arī darba ražīgumu.

 • Pateicoties vaļējai pacēlāja atverei un speciālai augu masas plūsmas tehnoloģijai, HiFlow pacēlājs (pieejams 2.0 un 2.2 m) nodrošina augstu presēšanas ražīgumu – it īpaši sausos augos.
 • 2.0 un 2.2 m RotoFlow vāla pacēlāji tiek piedzīti no liela diametra rotora ar lielu griešanās ātrumu un prese aprīkota ar speciālu rituļa izmešanas mehānismu, kas ļāvis ieviest realitātē bezapstāšanās presēšanas tehnoloģiju. 
 • 2.0 un 2.2 m MaxiCut pacēlājs ar 14 vai 25 sākuma smalcināšanas nažiem nodrošina ar augstāko pielāgojamību ievērojamajam darba ražīgumam un augu kvalitātei.

Lielisks veikums.

 • Sešas platas dimanta zīmējuma profila siksnas apņem 91% no rituļa platuma, panākot minimālus augu zudumus un vieglāku rituļa presēšanas uzsākšanu.
 • Tīrīšanas gliemežvārpsta uztur siksnas tīras. Tādēļ siksnas nekad nezaudē savu tvēriena spēju, pat mitros darba apstākļos.
 • Divi standarta piedzenošie veltņi nodrošina nepieciešamo piedziņas kustību. Ir iespēja aprīkot presi ar trešo piedzenošo veltni intensīvai skābbarības presēšanai.

Kādiem ir jābūt rituļiem.

 • Speciāli konstruēta presēšanas kamera viegli kontrolē rituļa dinamiku.
 • Mūs bezpakāpju regulēšanas mīkstās-serdes funkcija deaktivizē siksnu spriegojumu līdz brīdim, kamēr sasniegts ieregulētais diametrs. Tas ļauj augiem elpot un žūt daudz efektīvāk. Tas arī atvieglo rituļa attīšanu brīdī, kad nepieciešams veikt liellopu barošanu.
 • Īpaši izturīgā spriegošanas svira un hidrauliskie cilindri iepresē rituļos, kuru diametrs var mainīties no 0.6 līdz 1.8 m, augstāku kvalitāti un lielāku daudzumu barības.  

Galvenās iezīmes

Uzziniet plašāku informāciju par zemāk minētā produkta galvenajām iezīmēm.

Presēšanas kamera

Mainīgās kameras preses:

842 mainīgās kameras prese

John Deere 842 mainīgās kameras prese. Jūs meklējiet mainīgās kameras presi, kas ir spējīga izveidot rituļus ar 1.3 m diametru! Bet 842. preses modelis piedāvā daudz vairāk par darbības daudzpusību. Tā tiek aprīkota, vai nu ar 1.81 m standarta pacēlāju – vai ar papildus aprīkojuma 2.0 m plato HiFlow pacēlāju.

852 mainīgās kameras prese

John Deere 852 mainīgās kameras prese. Šis vieglsvara darba zirgs ir pieejams ar 1.81 m standarta pacēlāju vai ar 2.0/2.2 m HiFlow zarveida pacēlāju. Tā spēj viegli sapresēt rituļus ar diametru starp 1.55 m un 1.60m pilnas dienas garumā.

862 mainīgās kameras prese

John Deere 862 mainīgās kameras prese. Mūsu lielākā standarta mainīgās kameras prese ir paredzēta operatoriem, kas vēlas veidot lielus rituļus. Aprīkota ar 2.0 vai 2.2 m HiFlow pacēlāju tā ir perfekti piemērota konsekventi augstam darba ražīgumam.

Labākas masas padeves sistēmas nodrošina labākus rituļus. John Deere preses pārstāv veiktspēju un daudzpusību – apvienotu vienā veselā. Tādēļ mēs ikviena darba veikšanai piedāvājam ideālāko vāla pacēlāju:

 • Mūsu apbrīnas vērtais 2.2 m MaxiCut pacēlājs ar 14 vai 25 nažu priekšsmalcinātāju
 • Mūsu 2.0 m MaxiCut pacēlājs ar 14 nažu priekšsmalcinātāju
 • Mūsu 2.0 m RotoFlow pacēlājs ar rotorveida padevēju
 • Mūsu 2.0 m vai 2.2 m HiFlow pacēlājs un standarta 1.81 m pacēlāju mainīgas kameras presēm

Lai palielinātu ražīgumu vēl vairāk biezākajos vālos, aprīkojiet savu presi ar papildus padevējveltni (priekšējo plāksni ar veltni). Tas veiks augu masas sākuma sapresēšanu, lai iegūtu vēl ātrāku novācamās augu masas padevi.

Lielisks veikums.

Sešas platas dimanta zīmējuma profila siksnas apņem 91% no rituļa platuma, panākot minimālus augu zudumus un vieglāku rituļa presēšanas uzsākšanu.

 • Tīrīšanas gliemežvārpsta uztur siksnas tīras, tādēļ siksnas nekad nezaudē savu tvēriena spēju, pat mitros darba apstākļos.
 • Divi standarta piedzenošie veltņi nodrošina nepieciešamo piedziņas kustību. Ir iespēja aprīkot presi ar trešo piedzenošo veltni intensīvai skābbarības presēšanai.
 • Speciāli konstruēta presēšanas kamera viegli kontrolē rituļa dinamiku.
 • Mūs bezpakāpju regulēšanas mīkstās-serdes funkcija deaktivizē siksnu spriegojumu līdz brīdim, kamēr sasniegts ieregulētais diametrs. Tas ļauj augiem elpot un žūt daudz efektīvāk. Tas arī atvieglo rituļa attīšanu brīdī, kad nepieciešams veikt liellopu barošanu.
 • Īpaši izturīgā spriegošanas svira un hidrauliskie cilindri iepresē rituļos, kuru diametrs var mainīties no 0.6 līdz 1.8 m, augstāku kvalitāti un lielāku daudzumu barības.
3-kārtu dimanta zīmējuma profila siksnas

3 kārtu siksna ar dimanta zīmējum protektoru

 • Unikālā 3-slāņu dimanta zīmējuma profila siksna uzticami satver augus.
 • Pirmā kārta, kas sastāv no poliestera/neilona auduma piešķir siksnai neticamu izturību.
 • Četras gumijas aizsargkārtas cieši noslēdz atsevišķas neilona un poliestera auduma kārtas.
 • Neilona audums siksnas vidusdaļā novērš siksnas izstiepšanos smagās slodzēs.
 • Trešā poliestera/neilona auduma kārta ir pārklāta ar aizsargājošu gumijas slāni abās pusēs.
 • Plakanā, iekšējā siksnas kārta slīd laideni pāri veltņiem neizraisot sakaršanu.

Vāla pacēlājs

Īsākais sasmalcināšanas garums!

CoverEdge tīkla ietīšana

Vienīgi ar MaxiCut 25 pacēlāju iespējams iegūt skābbarību sasmalcinātu līdz 40 mm un salmus sasmalcinātus līdz 140 mm garumā! Kad nepieciešams iegūt īpaši sasmalcinātu skābbarību, darbības daudzpusību un produktivitāti – neviens cits vāla pacēlājs nevar sacensties ar MaxiCut 25 pacēlāju. Tas piedāvā visas priekšrocības kādas ir 25 nažu smalcinātājam un izkraušanas plāksnes atbrīvošanas ierīci, kas ļauj jums strādāt augos, kur citas preses iesprūstu.

Jūs variet izvēlēties vēlamo nažu izkārtojumu 0/7/12/13/25 nažu skaitu. Piemēram, ja jūs vēlaties iegūt 80 mm garu sasmalcināto masu, tad variet pārmaiņus izmantot 12 un 13 nažu komplektus. Tas nodrošina kvalitatīvu nažu griezumu visas dienas garumā.

MaxiCut pacēlāja smalcinātājnaži

MaxiCut pacēlāja asmeņi ir individuāli nostiprināti ar atsperes palīdzību, kas nodrošina papildus aizsardzību pat akmeņainos laukos.

RotoFlow pacēlājs

RotoFlow

2.0 vai 2.2 m RotoFlow pacēlājs viegli sagremo jebkāda veida vālus. Dubultā V profila rotora zari nodrošina vienmērīgu ienākošās augu masas plūsmas sadalījumu – gan mitrai, gan sausai. Un rezultātus apliecina rituļa blīvums un forma.

Izkraušanas plāksnes atbrīvošanas ierīce

Izkraušanas plāksnes atbrīvošanas ierīce.

Visas John Deere fiksētās kameras preses, 854 vai 864 mainīgās kameras preses un 744 ietinējpreses tagad ir aprīkotas ar jauno izkraušanas plāksnes atbrīvošanas ierīci. Tā tiek darbināta no kabīnes. Tā novērš nobloķēšanos, kas veidojas no augu uzkrāšanās. Un tā likvidē augu zudumus!

HiFlow pacēlājs

HiFlow

HiFlow pacēlājs nodrošina ātru, tiešu augu masas padevi presēšanas kameras atverē, pat tad, ja presēts tiek pārblīvēts vāls.

HiFlow pacēlājs

Jūs vērtēsiet visaugstāk John Deere preses vairāku iemeslu dēļ. Viens no tiem – zemā profila 255 mm diametra pacēlāja veltnis. Tā 2.0 vai 2.2 m pacēlāja rotējošie zari sasniedz vāla apakšu un to ieceļ, nevis iestumj augu masu presēšanas kameras atverē.

Monitors un vadība

Monitori un vadības ierīces ļauj Jums visu kontrolēt neizkāpjot no kabīnes.

Izmantojiet mūsu monitorus, lai ievāktu lielāku peļņu. Tie ļauj jums fokusēties uz vāliem, nevis sekot līdzi tam kā tiek veidots ritulis. Tā rezultātā Jūs būsiet gandarīti par presēšanu, skatoties uz priekšu.

ELC Plus vadības monitors

ELC Plus. Šis viegli lietojamais monitors kontrolē auklas un tīkla siešanas darbību standarta 842, 852, 862 mainīgās kameras presēm un 623 skābbarības vai 623 daudzaugu fiksētās kameras presēm. Visi regulējumi veicami no vadības paneļa. Ritulim sasniedzot tā pilnu izmēru, ietīšanas sākas automātiski. Rezultāts? Lieliski rituļi un apmierināts operators.

BaleTrak monitors

BaleTrak. Šis ir monitors, kuru var izvēlēties strādājot ar mainīgās kameras presēm, kuras aprīkotas ar klasisko vai HiFlow pacēlājiem. BaleTrak monitors ietver  uzlabotas funkcijas, kas jau piemita Blake Track Plus monitoram.  

BaleTrak Plus. BaleTrak Plus monitors ir nepieciešams strādājot ar RotoFlow vai MaxiCut priekšsmalcinātāju mūsu Professional mainīgās kameras un Premium fiksētās kameras presēm.

Auklas kustības indikators

Auklas kustības indikators norāda par abu siešanas auklu padeves kustību.

Rituļa izmēra indikators

Rituļa izmēra indikators ļauj jums noteikt precīzu rituļa diametru.

Ietīšanas materiāli

Steidzami ietiniet sapresēto.

Ritulis ietīts ar tīklu

Dažādiem augiem nepieciešama atšķirīga iepakošana.

Tādēļ mēs piedāvājam tik daudz veidus rituļa ietīšanai. Fleksibilitāte nozīmē zemākas izmaksas, laika ietaupīšanu un mazāku piepūli.

Preses aukla. John Deere preses aukla ir ražota augstām slodzēm un kvalitatīvam sniegumam. Easy Feed sistēma novērš mezglošanās problēmas. Tā ir piemērota skābbarības, siena vai salmu presēšanai.

CoverEdge

Steidzami ietiniet sapresēto.

CoverEdge tīkla ietīšana

Ekskluzīvā CoverEdge tīkla ietīšana.

Vienīgi CoverEdge tīkla ietīšana pāriet pāri rituļa malai, lai pasargātu papildus 15% no kopējās rituļa virsmas. Tas novērš mitruma iekļūšanu ritulī. Rezultātā Jūs saņemsiet labāku rituļu aizsardzību no lietus un augsnes mitruma, mazākus augu lapu zudumus un labākas formas rituļus. Standarta tīkla aptīšana.

Kāpēc aptīt ar tīklu? Lētākam tīkla rullim visticamāk ir zemākā kvalitāte, mazāks garums un nevarat izmantot malu aptīšanai – lai pasargātu augus.

 

Rituļu preses

 Round Balers
View Video

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv