900. Sērija

 • Paceļ produktivitāti augstākā līmenī

  Jaunās 900 sērijas rituļu preses

900. Sērija

Paceļ produktivitāti augstākā līmenī: jaunā 900. sērija

Ar tās inovatīvo rituļu izkraušanas koncepciju un bez kompromisa konstrukciju, pilnīgi jaunās 900. sērijas preses sagatavo vienu perfektu rituli aiz otra – ar ātrumu, kurā liekas, ka pārējie konkurenti paliek stāvot!

Pateicoties teicamajai degvielas ekonomijai, izturīgajai konstrukcijai un modernajai automatizācijai, šī iespaidīgā mainīgās kameras prese nodrošinās Jums vietu pirmajās rindās starp līderiem - tuvāko gadu laikā.

 • Pilna rāmja konstrukcija
 • Neatkarīga presēšanas kamera
 • Sagatavots darbam ar ISOBUS 2010
 • Ātrā rituļu izkraušanas sistēma
 • Zems smaguma centrs
 • 2.2m RotoFlow vai MaxiCut HC 25 smalcinātājs
 • Netraucēta rituļu izkraušana
 • Traktora-Preses automatizācija

Nokļūstiet ātrgaitas joslā (un tur palieciet) ar jauno 900. sērijas presi.

 •  

  Pilnā rāmja konstrukcija

  Pilna rāmja konstrukcija

  Unikālais, pilna rāmja dizains, aizsargā visas preses sastāvdaļas no stresa un spriegumiem kādus tām parasti jāiztur.

 •  

  Presēšanas kamera

  Neatkarīga presēšanas kamera

  Presēšanas kamera vairs nepilda rāmja funkcijas, tādēļ tā mazāk cieš no stresa un spriegumiem kā tradicionālās konstrukcijas prese.

 •  

  Ātrās izkraušanas sistēma

  Ātrās izkraušanas sistēma

  900. sērijas prese turpina darbu pēc rituļa izkraušanas jau pēc 5 sekundēm, jo tai nav tradicionālā preses aizmugurējā vāka, un tai ir 3 reizes ātrāka rituļa izkraušana.

Galvenās iezīmes

Jaunās, 900. sērijas rituļu preses ir pilnas ar lieliskiem jauninājumiem, kas palielina jūsu veiktspēju un darba ražīgumu. Uzklikšķiniet uz zemāk norādīto iezīmi, lai uzzinātu vairāk!

PILNĀ RĀMJA DIZAINS

Pilnā rāmja konstrukcija

Pilnā rāmja konstrukcija – inovācijas noslēpums

Unikālais, pilna rāmja dizains, aizsargā visas preses sastāvdaļas no stresa un spriegumiem kādus tām parasti jāiztur.

Ilgāka darbība

Preses tika konstruētas tā, lai fokusētos uz darba veikšanu un tās sastāvdaļas nodrošina augsta ātruma darba ražīgumu un drošību visā kalpošanas laika garumā.

PECĒLĀJS UN PADEVĒJS

Maksimāls ražīgums

Maksimālais ražīgums

 Vēlieties nepārspējamu produktivitāti un ražīgumu? 900. sērijas preses to nodrošinās. Ar to 2.2m platumu, izkraušanas rampas atvēršanās sistēmu – un augsta ražīguma augu masas pacēlāju, kas kāri tiek galā ar visbiezāko vālu.

Ražots lai strādātu

Ražots lai strādātu

Pieci pacēlājzaru stieņi un mazais rotācijas ātrums nodrošina ar augstu produktivitāti un ilgu darbamūžu. Lodīšu gultņi nodrošina laidenu un klusu braukšanu.

Augsta ražīguma rotors

Augsta ražīguma rotors

Augsta ražīguma rotora dizains uzlabo augu pārvietošanu ar RotoFlow un MaxiCut pacēlājiem, kas ļauj jums sagatavot lielu skaitu augsta blīvuma rituļus.

Izkraušanas rampas atvēršana no kabīnes

Izkraušanas rampas atvēršana no kabīnes

Jauna dizaina izkraušanas rampa garantē drošu izkraušanu katru reizi. Pateicoties rotora pilna platuma pārsegam, jūs variet likvidēt sablīvējumus sekunžu laikā.

MaxiCut HC 25

MaxiCut HC 25

25-nažu uzlabotās smalcināšanas pacēlājs piedāvā atšķirīgas smalcināšanas pakāpes: minimāli 40 mm (ar 25 nažiem), 80 mm, vai pilns augu garums. Tā kā jūs variet izmantot vidējā smalcināšanas pakāpē komplektu no 12 vai 13 nažiem, tie paliek asāki ilgāku laika periodu, ietaupot degvielu katru reizi.

MaxiCut HC 13

MaxiCut HC 13

Ar 13 nažiem, šis pacēlājs jums nodrošina ideāli minimālu 70 mm skābbarības sasmalcināšanas garumu, kādu vēlas lielākais skaits lauksaimnieku.

RotoFlow HC

RotoFlow HC

Rotora padevējs ir ideāli piemērots sausam materiālam. Tas efektīvi pārvieto pašus trauslākos augus un pasargā to stublāju garumu.

PRESĒŠANAS KAMERA

Perfekti rituļi rekorda īsā laikā

Perfekti rituļi rekorda īsā laikā

 Kaut arī 900. sērijas prese ir tik ātra, tā nekad neizveidos sliktas formas vai maza blīvuma rituli. Tā kā tā izmanto 100% no pieejamās jaudas, lai piespiestu augu masu pret veltņiem, rituļa veidošana ir ārkārtīgi efektīva. Pateicoties lielā izmēra presēšanas kamerai un laidenai presēšanas piedziņai, jūs ietaupiet degvielu katru reizi veicot presēšanu.

Mīkstās serdes funkcija

Lai panāktu augu iespēju „elpot” un žūt daudz efektīvāk, nepārtraukti regulējamā mīkstās serdes funkcija deaktivizē siksnu nospriegojumu, kamēr nav iegūts iestatītais rituļa serdes diametrs.

Trīs dzenošie veltņi

Trīs dzenošie veltņi

Mitros vai sausos augu apstākļos, 900. sērijas prese nodrošina ar bezkompromisa veiktspēju plašā augu kultūru diapazonā. Trīs dzenošie veltņi garantē perfektu rituļa formu skābbarības presēšanā, kamēr vispārējā veltņu un siksnu konstrukcija nodrošina ātru un vieglu presēšanas uzsākšanu.

Divas platas, nebeidzamas lentas

Divas platas, nebeidzamas lentas

Ar 573 mm platumu šīs siksnas uzlabo rituļa aptveršanu, kas nozīmē mazākus augu zudumus. Nebeidzamās lentas konstrukcija nodrošina vienmērīgu darbību un zemais rotācijas ātrums ietaupa degvielu un pagarina darba mūžu.

ĀTRĀS IZKRAUŠANAS SISTĒMA

Trīs reizes ātrāk

Trīs reizes ātrāk

 Tradicionālajai mainīgās kameras siksnu presei ir nepieciešamas piecpadsmit sekundes lai izkrautu rituli. Savukārt jaunajai 900. sērijas presei vajadzīgas vien 5 sekundes. Tas nozīmē, ka sagatavojot 6 rituļus jūs ietaupiet veselu minūti laika.

Ilgstošas darbības stabilitāte

Jaunā preses konstrukcija ir pārsteidzoši vienkārša un tai nepieciešams mazāks apkopes apjoms kā tradicionālās konstrukcijas presēm. Tā kā smaguma centrs visu presēšanas laiku atrodas zemu, presēšana nogāzēs ir ātrāka un arī drošāka.

Netraucēta produktivitāte

Pateicoties kustīgajiem presēšanas kameras sānu pārsegiem, rituļi tiek sagatavoti bez pieskaršanās tiem. Vairs nekādu iesprūdušu rituļu, kas samazina darba produktivitāti

00:01

00:01
 Kustīgie sānu pārsegi samazina spiedienu uz rituļa sāniem. Presēšanas kamera un aizsargājošie aizkari ir atvērti.

00:03

00:03
 Bez tradicionālā aizmugurējā atveramā vāka, rituļi gatavi tūlītējai izkraušanai.

00:05

00:05 Prese dod signālu operatoram uzsākt kustību ieslēdzot pārnesumu uz priekšu. Darbs padarīts!

TRAKTORA-PRESES AUTOMATIZĀCIJA

Nemainīgi augsta kvalitāte visas dienas garumā

Tagad pat strādājot operatoram ar nelielu pieredzi, iespējams iegūt vienāda izmēra, kvalitātes rituļus visas dienas garumā, un palielināt darba ražīgumu par 10%.

Tūlītēja reakcija

Tiklīdz presēšanas kamera ir pilna, jūsu 900. sērijas prese nosūta signālu traktoram. Šis signāls liek traktora transmisijai apstādināt braukšanu, uzsākt ietīšanu un pēc tam rituļa izkraušanu.

 

Rituļu preses

 Ruļļu preses
Skatīt Video

* Nepieciešams traktors ar ISOBUS + AutoPower + E-SCV

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv