• 740A un 750A sējmašīnas

    Precizitāte veselīgiem laukiem

740A/750A

Veidotas darbam vissmagākajos apstākļos un ar maksimālu darba ražīgumu, 740A pneimatiskās sējmašīnas, kas paredzētas minimālā augsnes apstrādē un 750A pneimatiskās sējmašīnas parastai sējai izbrīna ar augstākajiem precizitātes standartiem. Tradicionālā, minimālā vai bez aršanas augsnes apstrādes tehnoloģijā šīs sējmašīnas nodrošina nesamērojamas priekšrocības:

  • Precīza sēklas izsēja visos darba apstākļos
  • Augstākais darba ražīgums piedāvā neticami ātru lauku apstrādi
  • Zemākas darbaspēka un degvielas izmaksas nodrošina augstāku peļņu
  • Uzticama darbības veikšana pat laukos ar lieliem augu atlikumiem
  • Precīza dziļuma kontrole nodrošinās vienlaicīgu augu sadīgšanu
  • Modernas operatora informācijas sistēmas
  • Papildus iespējamā satelītu navigācijas sistēma
740A dubultdisku pneimatiskā rugaines sējmašīna

740A dubultdisku pneimatiskā rugaines sējmašīna

Viegli velkama neskatoties uz solīdo izturību

Lielas apstrādājamās platības ir raksturīga pazīme 740A John Deere sējmašīnai strādājot gan minimāli apstrādātā laukā gan arī uzartā laukā, pateicoties tās nepieciešamajam zemajam vilkmes spēkam. Neskatoties uz 9 m lielo darba platumu, jūs viegli variet to pavilkt ar 96 kW (130 ZS) jaudas traktoru.

Lielā tilpuma sēklas tvertne ar ietilpību 2300 vai 3500 litri nodrošina augstas efektivitātes, bez apstāšanās sēju maksimālam darba ražīgumam.

Dubultdisku atvērēji garantē vienmērīgu, ātru un drošu sēju ar 740A sējmašīnu. Atvērējdiski ir speciāli novietoti tādā stāvoklī, kas garantē efektīvu iedziļināšanos augsnē pat cietas augsnes un lielu augu atlikumu gadījumos. Precīzais izsējas dziļums nodrošina vienlaicīgu augu sadīgšanu un optimālas ražas.

 750A universālā pneimatiskā sējmašīna

750A universālā pneimatiskā sējmašīna

Kvalitāte, kas norāda virzienu

Pasaulē pārbaudītā sēšanas tehnoloģija ar zemām jaudas prasībām, apvienojumā ar atvērējdiskiem, kas nodrošina vienmērīgi uzdīgušu augu ražību un efektivitāti. Viena diska atvērēji universālajai John Deere 750A sējmašīnai ir pieprasīti visā pasaulē ar pārdoto sējmašīnu skaitu virs 2 miljoniem. Tās nodrošina precīzu sēklas novietošanu arī ja sēja tiek veikta tieši rugainē.

Pateicoties stingrajai metināta rāmja konstrukcijai 750A sējmašīna sevi pierāda vēl un vēl, pat vissmagākajos sēšanas apstākļos. Ar sēšanas ātrumu līdz 15 km/h un maksimālo darba platumu 6 m, lielu platību veiktspēja var tikt uzskatīta kā dāvana.

750A John Deere sējmašīna nodrošina ar tādu darba platumu, kas ietaupa laiku, darbaspēku un degvielu ar nepārspējamām izmantošanas iespējām, kas atmaksājas gadu no gada.

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv