6R Mazie un vidējie rāmji

 • Jaunais mazā un vidējā rāmja 6R. Tavs palīgs darbā.

 • The new small and mid frame 6R. Your versatile workforce.

 • Jaunais mazā un vidējā rāmja 6R. Tavs palīgs darbā.

 • Jaunais mazā un vidējā rāmja 6R. Tavs palīgs darbā.

 • Jaunais mazā un vidējā rāmja 6R. Tavs palīgs darbā.

6R Mazie un vidējie rāmji

 Ir daudz iemeslu, lai izvēlētos 6R traktoru: integrētās tehnoloģijas, lieliska redzamība, ergonomiska vadības konsole CommandARM. Tagad, ievērot stingras stage IV posms, mums ir rafinēti industrijas dīzeļmotoru izplūdes gāzu šķidruma (DEF) sistēma, mūsu pašu stingro standartu ievērošanai. 

Delivering what you need

Galvenās priekšrocības

Aplūko produktu priekšrocības zemāk.

Jūsu daudzpusīgie darba resursi

Your versatile workforce

Jau ir saražoti vairāki tūkstoši  6R traktoru, Šīs mašīnas atbilst IV posma prasībām, un tām ir jauna John Deere izstrādāta DEF  sistēma. Traktori arī ir aprīkoti ar 4. paaudzes CommandCenter, uzlabotu hidraulisko vārstu komplektu  un jaunu elektronisku kursorsviru. Dažas iezīmes, kas nodrošina 6R traktoriem vadošo pozīciju nozarē.

 • 6155R modelis — 155 Zs (202 Zs max. ar iPM)
 • Izcils jaudas blīvums
 • Efektivitātes pārvaldnieks
 • 3 vidēja rāmja (2765 mm garenbāze) modeļi no 135 līdz 155 Zs (166–202 Zs max. ar iPM)
 • 3 maza rāmja (2580 mm garenbāze) modeļi no 110 līdz 130 Zs (135–155 Zs max. ar iPM)
 • Atbilst IV posma prasībām ar DEF

Izcila braukšanas pieredze

Great driving experience

Jauna priekšējās ass ģeometrija, kas uzlabo braukšanas īpašības gan lauka apstākļos, gan veicot transportēšanu pa ceļu, nodrošina augstāku operatora komfortu. 6R sērijas traktori ir pieejami arī ar augstākās kvalitātes priekšējā tilta piekari — trīspunktu piekari (TLS Plus). TLS Plus ne tikai garantē optimālu vilktspēju un veiktspēju laukā, pārvadot par 7 % vairāk jaudas uz zemi, bet arī nodrošina lielāku operatora komfortu, samazina operatora nogurumu un palielina ražīgumu.

Izcils komforts

Great operator comfort

tas ir iespaidīgi, ka pat pēc daudzām stundām ComfortView kabīnē operators  var strādāt produktīvi, nejūtot nogurumu. Pieejamā uzlabotā hidropneimatiskā  kabīnes amortizācija (HCs Plus) uzlabo braukšanas komfortu gan laukā, gan  uz ceļa. Divi pusaktīvie triecienu amortizatori ierobežo kabīnes sasvēršanos  uz priekšu/atpakaļ, ko izraisa paātrinājums un bremzēšana. tā nodrošina  precīzu traktora un zemes virsmas izjūtu, un operators var veikt tās  pielāgošanu. 

Pareizā transmisija pareizajam darbam

Great choice of transmissions

Great choice of transmissions

Mūsu abas vadošās transmisijas sistēmas — AutoPowr un DirectDrive — ir jauninātas, lai atbilstu 6R traktora pilnveidotajai veiktspējai un iespaidīgajām iespējām. Tās nodrošina vēl augstāku ekspluatācijas komforta līmeni apvienojumā ar nepārspējamu degvielas patēriņa efektivitāti. AutoPowr un DirectDrive ir pieejama tikai kopā ar CommandARM. Visi 6R sērijas traktori ir pieejami arī ar mūsu pārbaudītajām PowrQuad Plus un AutoQuad Plus transmisijas sistēmām.

Paaugstini spēles likmi: John Deere R-sērijas frontālais iekrāvējs

Raising the game: John Deere R-Series front loaders

 6R traktors ir ideāli piemērots smago kravu priekšējā iekrāvēja darbam, pateicoties John Deere pilna rāmja konstrukcijai.Izturīga dubultā mugurkaula tehnoloģija likvidē vibrācijas iekraušanas laikā, padarot 6R par ideālāko izvēli fermā un ārpus tās. Izturīga, eļļas dzesē PermaClutch 2, katrs 6R modelis ir paredzēts dažādu virzienu kustībām, kas ir nepieciešams veicot iekrāvēja darbus.John Deere iekrāvēji ir izstrādāti, ražoti un pārbaudi pēc stingriem standartiem. 6R traktori ir saderīgi ar John Deere priekšējā uzskare nodrošina lielisku sniegumu un lielisku redzamību visapkārt. 

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv