• Vai Jūs esiet gatavi?

  Pārsniedz Jūsu cerības: Jaunā John Deere 7R sērija.

7R Sērija

 Vairāki - vienā

Iepazīstieties ar jaunās John Deere 7R sērijas traktoru pieciem modeļiem ar nominālo jaudu 147 līdz 206 kW (200 līdz 280 ZS) un pat ar 230 līdz 310 ZS maksimālo jaudu ar IPM.

Ar jaunajiem 9 litru tilpuma PowerTech PVX dzinējiem (7230R, 7260R un 7280R modeļiem) un 6.8 litru tilpuma PowerTech PSX dzinējiem (7200R un 7215R modeļiem) un Inteliģento Jaudas Vadību un daudz ko vairāk:

 • Satriecoša motora efektivitāte ar viena šķidruma – degvielas izmantošanu
 • Papildus iespējamā ActiveCommand Stūrēšana
 • Integrēta papildaprīkojuma priekšējā jūgvārpsta un priekšējā uzkare
 • Liela izmēra aizmugurējo riteņu izvēle
 • Ar ISOBUS savietojams GreenStar 3 CommandCenter displejs ar instalētām Ag Management Solutions automātiskajām sistēmām
 • 360° ārējais apgaismojums
 • Active Seat vai papildus aprīkojuma hidrauliskā kabīnes amortizācija (HCS)
 • Jaudīgas aizmugurējās uzkares (ar celtspēju līdz pat 10.7 t)
 • Palielināta degvielas tvertnes ietilpība līdz 540 l

Saņemiet vairāk no viena – jo 7R atbilst vienai daļai no evolūcijas, vienai daļai no revolūcijas. Un 100% no John Deere!
Vai Jūs esiet gatavi?

 •  

  CommandView II kabīne

   CommandView II kabīne

   Atklājiet maksimumu operatora komfortam, vadāmībai un pārredzamībai, ieskaitot John Deere ekskluzīvo ActiveSeat amortizāciju.

 •  

  CommandArm vadības konsole

   CommandArm vadības konsole

   Jaunā, labās puses CommandARM vadības konsole ar integrēto GreenStar 3 CommandCenter, nodrošina ar visu vajadzīgo rokas stiepiena attālumā. Papildus tam, svarīgās Automātiskās Vadības sistēmas AMS var tagad tikt vadītas tieši ar GreenStar 3 CommandCenter displeja palīdzību.

 •  

  ActiveCommand stūrēšana

   ActiveCommandSteering

   Papildaprīkojuma John Deere ActiveCommand Stūrēšanas sistēma ir jauns etalons traktoru braukšanas veiktspējai. Dinamiskā Stabilitātes Kontrole, Mainīgas Attiecības Stūrēšana un Pilnā Elektroniskā Stūrēšanas vadība samazina stūrēšanas piepūli un uzlabo braukšanas komfortu un vadību.

Galvenās iezīmes

 Jaunie 7R sērijas traktori ir pilni ar lieliskiem jauninājumiem, kas palielina jūsu veiktspēju un darba ražīgumu. Uzklikšķiniet uz zemāk norādīto iezīmi, lai uzzinātu vairāk!

COMMANDVIEW II KABĪNE

CommandView II kabīne

COMMANDVIEW II KABĪNE
 Plašāka vieta, plašāks komforts, plašāka izvēle - mēs atjauninājām CommandView II kabīnes interjeru, lai nodrošinātu Jums fantastisku braucienu. Jūs variet ievērot jaunās, sulīgās krāsas, optimālu gaisa kondicionētāja izvietošanu, labāku pārredzamību, papildus vietu kājām un daudz citas priekšrocības!

Daudz brīvas vietas
 Palieliniet jūsu robežas bagātīgajā interjerā, kurš sastāv no plašajiem stikliem un lielo instruktora sēdekli ar FieldOffice virsmu muguras atzveltnē.

Hidrauliskā kabīnes amortizācija Plus (HCS+)

Hidrauliskā kabīnes amortizācija Plus (HCS+)
 Jaunā amortizācija ievērojami uzlabo braukšanas komfortu uz lauka un uz ceļa. Aktīvā amortizācijas sistēma izmanto slodzes un bremzēšanu, lai saglabāt ideālā stāvoklī kabīnes līdzsvaru, vienlaikus turpinot sniegt vadītājam pareizas izjūtas par traktora un zemes stāvokli.

Gaisa kondicionēšana

Gaisa kondicionēšana
 Jumtā integrēta sistēma ar augsta ražīguma gaisa plūsmu. Papildaprīkojuma automātisko temperatūras vadību ir viegli kontrolēt no vadības pults, kas atrodas krēsla roku atbalstā.

Hidroizvadu vadības sviras un savienotāji
 Hidroizvadi un savienotāji ir apzīmēti dažādās krāsās, lai atvieglotu darbu ar tiem.

ActiveSeat sēdeklis

ActiveSeat sēdeklis
 Visi John Deere sēdekļi ir izturīgi un komfortabli, bet papildus iespējamais ActiveSeat ir ārkārtīgi neparasts. Tas pasargā jūs no līdz pat 90% no traktora vertikālajām svārstībām lai uzlabotu komfortu, samazinātu nogurumu, un darba dienu beidzot – sasniegtu lielāku produktivitāti.

Skaņas tehnoloģija
 Augstas kvalitātes 4 skaļruņi un jaudīgs sabvūferis ļaus izbaudīt jūsu iemīļoto mūziku. Premium audio komplekts atskaņo arī CD un MP3, kā arī atbalsta USB un Bluetooth bezroku savienojumu.

COMMANDARM VADĪBAS KONSOLE

CommandArm vadības konsole

CommandArm vadības konsole
 Vadība ar jūsu pirkstu pieskārieniem - jaunā CommandArm vadības konsole ir skaidri strukturizēta un viegli lietojama.
Ar vienu monitoru, kas novietots uz labās puses konsoles iespējams viegli kontrolēt un mainīt motora, transmisijas, radio un hidrosistēmas iestatījumus.

“Karstie taustiņi”
 ”Karstie taustiņi” nodrošina tūlītēju piekļuvi plašam iestatījumu klāstam, ieskaitot:

 • Kruīza kontrole
 • iTEC sistēma
 • Transmisija un jūgvārpsta
 • Visas uzkares funkcijas

Tie nodrošina gaisa kondicionētāja, radio, apgaismojuma un priekšējā tilta vadību ar pirkstu pieskārieniem.

GreenStar 3 CommandCenter displejs

GreenStar 3 CommandCenter displejs
 Tādas vadības iekārtas, kā hidroizvadi ir lietotājam intuitīvi saprotami un viegli nosakāmi. 7 collu displejs ir ātri un viegli nolasāms. Inteliģentā vispārējās tehnikas kontroles (iTEC) sistēma ļauj automātiski darbināt vairākas klienta izvēlētās traktora funkcijas vienlaicīgi. Jūs tagad variet arī kontrolēt svarīgās AMS funkcijas, tādas kā AutoTrac vai hidroizvadus, John Deere aprīkojumam tieši ar displeja palīdzību.

Jaunums: Papildus aprīkojuma GreenStar 3 CommandCenter skārienjūtīgais displejs

Papildus ērtajai, skārienjūtīgā ekrāna vadībai, ar pievienotās video kameras palīdzību jūs variet novērot riskantās darba zonas bez papildus monitora.

Nospiediet, lai runātu

Uzlabotā Premium Radio funkcionalitāte (papildaprīkojums), norāda ienākošā zvana telefona numuru un vārdu uz CommandCenter displeja. Lai uzsāktu sarunu – vienkārši nospiediet spiedpogu. Vieglākai piezvanīšanai displejs uzrāda jūsu telefonā esošo kontaktu sarakstu.

ACTIVE COMMAND STŪRĒŠANA

ActiveCommand stūrēšana

Active Command Stūrēšana
 Šī John Deere ekskluzīvā papildaprīkojuma sistēma ir jauns etalons traktoru braukšanas veiktspējai. Vienalga, vai atrodaties uz lauka vai lielceļa, tā samazina stūrēšanai nepieciešamo spēku un novērš operatora nogurumu – kā arī ievērojami uzlabo braukšanas komfortu un traktora vadāmību.

Dinamiskā Stabilitātes Kontrole
 Notur jūsu traktoru vajadzīgajā trajektorijā ar minimālu piepūli. Tā automātiski izmaina riteņu sagāzuma leņķi, atkarībā no traktora sāna paātrinājuma. Tas uzlabo tehnikas vadāmību izbraucot līkumus ar transporta ātrumu un uzlabo vajadzīgās trajektorijas braukšanas precizitāti – pat nelīdzenos un bedrainos laukos.

Mainīga Apjoma un Piepūles Stūrēšana

Mainīga Apjoma un Piepūles Stūrēšana
 Nodrošina vieglu, ātru stūrēšanu braucot ar zemu ātrumu un smagāku stūrēšanu pie lielākiem ātrumiem (piemēram, transportēšanas darbos). Šī sistēma izmaina abus rādītājus - gan stūres rata pretestību, gan arī stūres rata apgriezienu skaitu starp galējiem tā stāvokļiem.

Pilnā Elektroniskā Stūrēšanas Vadība

Pilnā Elektroniskā Stūrēšanas Vadība
 atvieglo traktora paredzētās kustības trajektorijas saglabāšanu un samazina operatora nogurumu, nodrošinot daudz komfortablākus braukšanas apstākļus it visur. Jaunā sistēma likvidē visus triecienus, kas tradicionālajā stūres pārvadā bija sajūtami uz stūres rata no riteņu triecieniem. Tā ievērojami samazina vibrācijas un pilnībā novērš stūres pārvada brīvkustību.

360° APGAISMOJUMS

360 grādu apgaismojums un pārredzamība

360° apgaismojums
 Vairāk gaismas uz visām pusēm, lai ļautu Jums ar augstu produktivitāti veikt vajadzīgos darbus dienā un naktī, 7R Sērijas traktori izdala gaismu daudz spožāk kā līdz šim un viegli vadāmā apgaismojuma sistēma izgaismo katru vietu ap traktoru:

 • Līdz pat 12 lukturi nodrošina 360O pārredzamību – lukturi gudri novietoti kabīnes jumta priekšpusē, aizmugurē un abos sānos tās augšpusē, lai novērstu iespējamos bojājumus.
 • 4 regulējami darba lukturi kabīnes vidusdaļā un uz aizmugurējiem spārniem palielina tehnikas izmantošanas iespējas.
 • Jaunie halogēnie tuvās un tālās gaismas lukturi nodrošina jums spožu un skaidru skatu uz priekšu: 8 darba lukturi, prožektori un transporta lukturi traktora priekšpusē pavadīs jūs no vakara krēslas līdz rīta ausmai.
 • Divi ārējie apgaismojuma lukturi ir pieejami kā papildus aprīkošanas komplekti lieliem priekšā novietotiem agregātiem un frontālajiem iekrāvējiem.
 • Apgaismojuma spilgtums palielināts par 74% standarta apgaismojuma komplektam

Jūsu ērtībām viss aprīkojums tiek kontrolēts no CommandCenter vadības pults.

 5 papildus ksenona lukturi, kas ir Premium HID apgaismošanas komplektā, nodrošina līdz 5 reizes ilgāku kalpošanas laiku un 2.5 reizes spožāku gaismu par luminiscējošām lampām.

AUTOMĀTISKĀS VADĪBAS SISTĒMAS (AMS)

Automātiskās vadības sistēmas (AMS)
 Vienalga, vai Jums ir integrēts GreenStar 3 CommandCenter displejs vai papildus aprīkojuma GreenStar 2630 displejs, abi ir funkcionāli ISOBUS termināli. Tas atvieglo inovatīvās Automātiskās Vadības Sistēmas (AMS) izmantošanu visu gadu, paaugstinātai produktivitātei:

AutoTrac funkcija

AutoTrac funkcija
 Automātiskā brīvroku stūrēšana samazina agregātu apstrādātās platības pārklāšanos par līdz pat 90%. Vienkārši izvēlieties cik precīzu korekcijas signālu jūs vēlieties izmantot ar jūsu StarFire 3000 uztvērēju.

FieldDoc

FieldDoc
 Automātiski pieraksta visas darbības uz lauka jūsu GreenStar3  2630 displejā. No augsnes apstrādes līdz sējai, miglošanai un minerālmēslojuma izkliedēšanai jūs variet precīzi dokumentēt kas tika darīts, kur, kad un kurš to veica.

iGuide sistēma

iGuide sistēma
 Nelīdzenā laukā agregāts svara ietekmē var noslīdēt no nepieciešamās trajektorijas, kā rezultātā var rasties neapstrādātas vai vairākas reizes apstrādātas lauka vietas. Ar iGuide sistēmu, jūsu traktors izmainīs savu braukšanas trajektoriju tā, lai kompensētu agregāta noslīdēšanu nelīdzenos lauka apstākļos un iegūtu perfekti apstrādātu sleju pie slejas.

iSteer sistēma
 Aktīvā agregātu vadība ir moderns risinājums arkla stūrēšanai vai darbam īpašas labības laukos. Iekārta aktīvi kompensē noslīdēšanu no trajektorijas ar SBG Inovatīvo sensoru un hidrosistēmas palīdzību, sadarbībā ar John Deere GreenStar 3 2360 displeju un StarFire 3000 uztvērēju.

TELEMĀTIKA

JD telemātika

JD Telemātika
 Tehnikas dati klikšķa attālumā ar John Deere moderno telemātikas funkciju, nekad vēl nav bijis tik viegli novērot, pierakstīt un analizēt jūsu tehnikas parku, ļaujot kontrolēt katras tehniskās vienības darbību uz lauka.
Tas apvieno uz jūsu traktora integrētās aparatūras funkcijas ar JDLink analīzes programmatūru.

JD Link mājas lapa

JD Link mājas lapa
 JDLink ļauj jums kontrolēt visas jūsu tehnikas vienības un to izmantošanu atrodoties ērtos ofisa apstākļos. Vienkārši ielogojieties www.jdlink.com lai saņemtu datus par katru jūsu traktoru.

JDLink Ultimate sistēma
 Strādājiet vēl daudz efektīvāk un rentablāk ar JDLink Ultimate bezvadu komunikācijas sistēmu un informācijas risinājumiem. Saglabājiet savienojumu ar jūsu tehniku vienkārši ielogojoties JDLink mājas lapā no jebkuras vietas. Jūs variet novērot tieši kurā vietā traktors atrodas un analizēt tehnikas veiktspēju, kā arī degvielas patēriņu vai tehnikas izmantošanu.

Attālinātais Service ADVISOR
 Lai samazinātu iespējamo tehnikas dīkstāvi, jūs variet ļaut jūsu dīlerim ar Service ADVISOR Remote* attālinātās piekļuves palīdzību veikt tehnikas diagnostiku un braukšanas ilgumu

JAUDA UN EFEKTIVITĀTE

Jauda un efektivitāte
 Pateicoties mūsu unikālajai “Vienīgi Dīzeļdegviela” pieejai III B posma emisijas prasībām, Jums nav jāupurē traktora veiktspēja degvielas ekonomijai jaunajos 7R sērijas traktoros.

 •  7200R, 7215R: 6.8L PowerTech PSX motori ar nominālo jaudu līdz 215 ZS (līdz 245 ZS ar Inteliģento Jaudas Vadību) 
 • 7230R, 7260R, 7280R: 9L PowerTech PVX motori ar nominālo jaudu līdz 280 ZS (līdz 310 ZS ar Inteliģento Jaudas Vadību )

Inteliģentā Jaudas Vadība

IInteliģentā Jaudas Vadība
 Tā piegādājot papildus līdz pat 30 ZS jaudas nodrošina lielāku veiktspēju un augstāku jaudas sablīvējumu transporta darbos un strādājot ar jūgvārpstu kustībā. Tā rezultātā jūs iegūstiet lielāku paātrinājums reizēs kad tas visvairāk nepieciešams, piemēram, braucot augšup kalnā ar smagu piekabi. Degvielas uzpildīšana ir nepieciešama retāk un vēlāk.

III B posma emisijas prasības

III B posma emisijas prasības
 Aizmirstiet sarežģītās dubulto šķidrumu sistēmas: John Deere izmanto kombinētu pieeju izplūdes gāzu samazināšanai: Vairāki turbokompresori (fiksēta un maināma tilpuma) PSX motoriem un Mainīga Tilpuma Turbokompresors (VGT) PVX motoriem, Atdzesētu Izplūdes Gāzu Recirkulācija (EGR) kombinācijā ar Dīzeļdegvielas Oksidācijas Katalizatoru (DOC) + Dīzeļdegvielas Cieto Daļiņu filtrs (DPF).

Vistronic ventilatora dzeses sistēma

Vistronic ventilatora dzeses sistēma
 Šī sistēma automātiski noregulē ventilatora ātrumu, kāds nepieciešams, lai saglabātu optimālo darba temperatūru un palīdzētu motoram daudz ātrāk reaģēt uz slodzes izmaiņām. Jaunā “Stumjoša Ventilatora Sistēma” ir daļa no jaunā motora pārsega dizaina ar pilnīgi noslēgtas telpas konstrukciju zem pārsega. Gaiss tiek iepūsts zem spiediena motora nodalījumā, atšķirībā no iepriekšējās - ievilkšanas kustības. Tas ļauj mazāk netīrumiem un gružiem nosēsties motora nodalījumā un arī radiators tiek uzturēts tīrāks pat smagos darba apstākļos.

Augstspiediena CommonRail
 Šī satriecošā degvielas iesmidzināšanas sistēma ļauj visus svarīgākos motora darbības parametrus (spiediens, laiks, iesmidzināšanas ilgums un daudzkārtēja iesmidzināšana) pastāvīgi novērot, pat motoram strādājot ar mazu ātrumu, lai palielinātu darbības vienmērīgumu un daudz straujāku reaģēšanu uz noslodzes maiņām.

TRANSMISIJAS

Transmisijas 
 Atrodiet pareizo transmisiju, kura būtu vispiemērotākā jūsu produktivitātes mērķiem. Visas iespējas ir ērtas izmantošanā un viegli apgūstamas, tā kā pat operators ar mazu pieredzi var uzsākt darbu bez liekas kavēšanās.

PowrQuad

PowrQuad
 Sevi pierādījusi darbībā un ekonomiska transmisija ar 20 pārnesumiem uz priekšu un 20 pārnesumiem uz aizmuguri. Šī uzticamā transmisija aprīkota ar ātrumu salāgošanu, līdz ar to pārslēdzot pārnesumu diapazonus automātiski tiek izvēlēts piemērotākais pārnesums. Sajūga izslēgšana ar spiedpogas palīdzību ļauj laidenāk, ātrāk un komfortablāk veikt diapazonu pārslēgšanu. SoftShift tehnoloģija automātiski noregulē motora darbības ātrumu, lai panāktu vienmērīgāku pārnesumu pārslēgšanos.

AutoQuad

AutoQuad
 Šī transmisija ar 20 pārnesumiem uz priekšu un 20 pārnesumiem uz aizmuguri ļauj jums optimizēt darba produktivitāti uz lauka un rentabilitāti pārvadājumos pa ceļiem. Ar lauka kruīza un EcoShift funkciju palīdzību, jūs variet sasniegt līdz pat 10% degvielas ietaupījumu braucot ar augstākajiem transporta pārnesumiem. Pateicoties sajūga izslēgšanai ar spiedpogas palīdzību uz diapazonu pārslēgšanas sviras, tiek nodrošināts augsts darba komforts neizmantojot sajūga pedāli.

AutoPowr

AutoPowr

AutoPowr transmisija tika pilnībā pārkonstruēta, lai nodrošinātu maksimālu degvielas ekonomiju un darba ražīgumu ikvienā tās izmantošanā.

Šī ērtā transmisija ar vienu vadības sviru ļauj jums vienmērīgi veikt ātruma pārslēgšanos līdz maksimālajam ātrumam bez sajūga pedāļa izmantošanas. Jums tikai jāizvēlas nepieciešamais braukšanas ātrums un AutoPowr to saglabās automātiski reaģējot uz noslodzes izmaiņām. Citi ieguvumi:

 • Augstākais operatora komforta līmenis
 • Zems motora griešanās ātrums pie maksimālā braukšanas ātruma
 • Uzlabota degvielas ekonomija
 • Samazināts līdz 1600 min-1 pieļaujamais motora ātruma kritums
 • Vienmērīga pārnesumu pārslēgšanās strādājot slodzē un transportēšanas darbos
 • Reversētājsviras labās vai kreisās puses izvēles opcija
 • 40 km/h vai 50 km/h iespēja

CommandQuad ar Efektivitātes vadību

CommandQuad ar Efektivitātes vadību
 Ar šo jauno transmisiju pārnesumi un drosele strādā roku rokā, lai optimizētu degvielas ekonomiju un darba ražīgumu. Maksimālai degvielas ekonomijai izvēlieties pilnībā automatizēto pārslēgšanās režīmu vai precīza ātruma izmantošanai - rokas režīmu ar 5 diapazoniem un 4 pārnesumiem katrā diapazonā.

 • Droša un viegla lietošanā
 • Optimizēta pārnesuma / droseles mijiedarbība
 • 5 diapazoni ar 4 pārnesumiem diapazonā
 • Ērta CommandArm vadība
 • 42 km/h Eco vai 50 km/h Eco iespēja
 • Kreisās puses reversētājsvira ērtai kustības virziena maiņai

HIDROSISTĒMA

Hidrosistēma

Hydraulics
 7R sērijas traktori aprīkoti ar jaunu, slēgtā centra, spiedienu un plūsmu kompensējošo hidrosistēmu ievērojamai drošībai un veiktspējai. Šīs sistēmas priekšrocība ir mazāks hidraulisko detaļu skaits, mazāk hidraulisko savienojumu un īsākas hidrauliskās šļūtenes.
Atkarībā no jums nepieciešamās jaudas, ir iespējams izvēlēties kādu no trim hidrauliskajiem sūkņiem:

 • 45 cm³ hidrauliskais sūknis ar ražīgumu 121 l/min
 • 63 cm³ hidrauliskais sūknis ar ražīgumu 162 l/min
 • 85 cm³ hidrauliskais sūknis ar ražīgumu 222 l/min

6 hidroizvadiem*. Vidū novietotie hidroizvadi var tikt izmantoti priekšējai uzkarei (2 hidroizvadi) vai frontālā iekrāvēja pievienošanai. Ērtību dēļ un vieglai izmantošanai, visi hidroizvadi tiek kontrolēti elektroniski un var tikt darbināti ar sviras vai džoistika palīdzību.

Plūsmas kontrole

Plūsmas kontrole
 Lielais, digitālais CommandCenter displejs ļauj jums novērot eļļas plūsmas lielumu un cikla laikus, ļaujot kontrolēt hidraulikas sistēmas, kas plūst cauri jūsu traktoram.

FRONTĀLIE IEKRĀVĒJI

Frontālie iekrāvēji
 Jaunie John Deere frontālie iekrāvēji ne tikai izskatās labāk – kaļamā čuguna montāžas rāmis ir perfekti piemērots 7R sērijas traktora rāmim. Tas nozīmē straujākus pagriezienus, labāku pārredzamību un teicamu svara sadalījumu ikkatru reizi strādājot ar iekrāvēju.

 Mēs paši ražojam mūsu iekrāvējus kā integrētu jūsu traktora sastāvdaļu un nevis kā aprīkojumu, kuru pēc tam vienkārši pieskrūvē. Papildus stiprība un ilgizturība nozīmē to, ka jūs variet izmantot hidraulisko jaudu ar pilnu tās potenciālu. Un ja jūs apvienojiet zaļas krāsas tehniku ar integrētām sastāvdaļām, piemēram, džoistiku, tas nodrošina maksimālu izpildes vienmērīgumu.

H480 Iekrāvējs

H480 Iekrāvējs
 Mūsu jaunais H480 frontālais iekrāvējs ir ar izcilu aizsniedzamību, celšanas augstumu un jaudu 2 200 kg pilnā augstumā. Visas hidrauliskās šļūtenes ir ievietotas rāmja caurules iekšpusē lai uzlabotu pārredzamību un aizsargātu visas hidrauliskās detaļas.

Vairākas iespējas traktora priekšpusē

 • Iekrāvēja amortizācija paaugstinātam braukšanas komfortam
 • Attālinātā aizslēga vadība ļauj viegli noņemt un pievienot aprīkojumu
 • Pamataprīkojuma, 3 funkcija ļauj jums izmantot rituļu satvērēju.

iekrāvēju var pievienot un atvienot traktoram ar trim vieglām darbībām:

 • Nolaidiet / paceliet atbalsta statīvu (jaunums)
 • Ievietojiet / izvelciet montāžas tapu (jaunums)
 • Pievienojiet / atvienojiet Multicoupler savienotājmehānismu, kas saistīts ar jaunumu - spiediena atbrīvošanu

UZKARES

Uzkares
 Tā kā agregātu izmēri un traktoru jaudas ir palielinājušās, līdzīgi ir ar mūsu uzkares un sakabes aprīkojumu:

Aizmugurējā uzkare

Aizmugurējā uzkare
 7R Sērijas traktori aprīkoti ar palielinātas celtspējas aizmugurējām uzkarēm, lai atbilstu jūsu smagās tehnikas prasībām. Atrodiet tādu uzkari, kas jūs nodrošinās ar vajadzīgo celšanas spēku:

 • Līdz pat 9 562 kg paredzēti 7200R, 7215R un 7230R traktoriem
 • Līdz pat 10 788 kg paredzēti 7260R un 7280R traktoriem

Priekšējā uzkare

Priekšējā uzkare
 Papildus aprīkojumā esošā priekšējā uzkare nodrošina ar celtspēju līdz 5 200 kg un ar lielu uzkares gājienu. Ieguvumi:

 • Ārējais uzkares pacelšanas/nolaišanas slēdzis
 • Sagatavots darbam ar priekšējo ISOBUS
 • Līdz 2 hidroizvadiem
 • Papildus stumjamā dīstele
 • Salokāmi apakšējie stiepņi
 • 7 kontaktu elektroizvads

* Maks. 4 hidroizvadi ar labās puses vadības konsoli
* Pieejams atsevišķās valstīs

SIA "DOJUS Latvija"
oficiālais John Deere izplatītājs Latvijā.
„Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads,

LV-2123, Latvijā.
Tālr.: +371 67611724
Fakss: +371 67611726
info@dojuslatvija.lv